Як перейменувати процес. перейменувати процес в диспетчері завдань.

Коли запускається будь-яка програма, в диспетчері завдань з'являється процес , який викликаний її запуском. Таким чином, список процес ов відповідає всім запущеним програмам, які на даний момент активні на вашому комп'ютері. Кожен активний процес має своє ім'я, і іноді може виникнути необхідність перейменувати його, наприклад, якщо вам потрібно впорядкувати запущені програми.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно відкрити диспетчер задач. В ньому ви зможете переглянути список активних процес ів. Зробити це можна таким способом. Натисніть «Пуск». Далі пройдіть на «Усі програми» і виберіть «Стандартні програми». У стандартних програмах є «Командний рядок». Запустіть її і введіть команду taskmgr. Через секунду з'явиться «Диспетчер завдань».
2
Перейдіть у вкладку «Процеси». З'явиться список всіх активних процес ів. В розділі «Ім'я образу» відшукайте назву процес а, який ви хочете перейменувати, і натисніть по ньому правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню виберіть «Відкрити місце зберігання файлу».
3
Відкриється папка з програмою. У цій папці буде виконуваний файл, який буде виділений. Клікніть по ньому правою кнопкою мишки і у виниклому контекстному меню виберіть «Перейменувати». Тепер задайте цьому файлу нове ім'я. Воно і буде новим ім'ям процес а. Зверніть увагу, що перейменовувати слід саме ім'я виконуваного файлу, а не його розширення (Exe), інакше він просто не запуститься.
4
Після перейменування ви побачите, що в списку процес ов ім'я файлу і раніше старе. Для завершення процедури перейменування потрібно закрити процес і запустити заново. Зробити це можна так. Натисніть по ньому правою кнопкою мишки. Потім в контекстному меню виберіть «Завершити процес ».
5
Після цього знову запустіть програму, яка відповідає перейменованому процес у. Ім'я процес а буде тепер нове. Також можна просто перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження ПК при наступному запуску програми процес матиме нове ім'я.
Зверніть увагу
Для перейменування деяких системних процесів ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора комп'ютера. В іншому випадку перейменування буде неможливо.