Як робити квіти з куль.

Квітка з повітряних куль або цілий букет з них - чудовий подарунок, знак уваги, а також простий, швидкий і недорогий спосіб прикрасити будь-яке приміщення до свята. Існує декілька способів виготовлення таких кольорів, а також їх різновидів. В основному, для спорудження подібної композиції використовуються круглі кульки і кулі для моделювання, з яких легше і природніше всього робити стебла квітів.
Вам знадобиться
  • - ручний насос;
  • - різнокольорові латексні кулі (діаметром 5 дюймів);
  • - зелені кулі для моделювання (ШДМ);
  • - сайзер ( картонний шаблон).
Інструкція
1
Виберіть чотири п'ятидюймових кульки одного кольору для кожної квітки. За допомогою ручного насоса надійти їх повітрям і зав'яжіть кінчики вузлом. Це будуть пелюстки квітки.
2
Зв'яжіть вузликом хвостики двох кульок одного кольору, щоб вийшла так звана «двійка». Зробіть по дві «двійки» для кожної квітки, а потім переплетіть їх між собою в «четвірки». Переплетення робиться обертанням пов'язаними хвостиками однієї «двійки» хвостиків інший. Пелюстки квітки готові.
3
Зробіть «серединку» квітки: надійти жовтий п'ятидюймовий кульку до розміру приблизно втричі меншого, ніж діаметр «пелюсток». Прив'яжіть його зав'язаний хвостик до вузликах самого «квітки» і Протягніть «серединку» в центр, між «пелюстками».
4
Виготовте стебло квітки. Надійти насосом довгий зелений кулька для моделювання. Дуже важливо, щоб у нього залишився порожній кінчик близько восьми сантиметрів. Далі зробіть «листочки» на стеблі: для цього виконайте маніпуляції, які схематично показані на малюнку, прикріпленому до даного кроку.
5
Прив'яжіть стебло з листочками до голівки квітки, зав'язавши їх хвостики між собою. Гарненько розправте і підкрутіть "пелюстки" і "листочки", акуратно розмістивши їх відносно один одного. Надайте стеблу більш природний вигин. Квітка з куль готовий!
6
Цікавим варіантом такого квітки може бути виріб, пелюстками якого є фігурні кулі у формі сердечка. Також ви можете зробити квіточку нема з чотирма, а з сімома або вісьмома пелюстками - замість «серединки» помістіть всередину першої «четвірки» ще одну, але з кульок меншого діаметра. Причому всі пелюстки можуть бути різних кольорів.
Корисна порада
Щоб усі кульки були однакового розміру, зробіть з картону сайзер - шаблон з отвором, рівним необхідному вам діаметру «пелюсток». При надування кульок насосом час від часу перевіряйте їх розмір, вставляючи в сайзер. Якщо куля надутий недостатньо, підкачайте в нього ще повітря, а якщо він занадто великий - випустіть з нього деяку кількість повітря.