Як поміняти салонний фільтр на Опель Астра. де знаходиться салонний фільтр опель астра 2010року випуску.

Салон автомобіля Opel Astra дуже схильний різного роду засмічення. Це може бути дорожня пил, вихлопні гази інших автомобілів, погана циркуляція повітря. Для забезпечення чистоти салону в автомобілях встановлений салонний фільтр .
Вам знадобиться
  • - новий фільтр;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Від'єднайте салонний фільтр на вашому автомобілі для того, щоб виконанню роботи не супроводжували усілякі перешкоди. На Opel Astra він знаходиться за бардачком (речовим ящиком), з лівого його боку. Заглянувши туди, ви виявите саморізи, які кріплять салонний фільтр до корпусу автомобіля. Відкрутіть їх і потягніть фільтр в свою сторону.
2
Вимкніть після цього дії роз'єм, який повинен бути підключений до лампи, підсвічує речовий ящик. Далі повністю витягніть назовні бардачок. Вам слід пам'ятати, що у верхній частині бардачка знаходиться кріплення, яке не так легко відкрити через сильного опору. Щоб подолати його і спростити процес, тягніть речовий ящик на себе і одночасно качайте його з боку в бік. Якщо ви будете робити це саме таким чином, то процес зняття бардачка не складе великих труднощів.
3
Демонтуйте після цього декоративну накладку, яка кріпиться до воздуховодам. Ці повітроводи відповідають за підтримання тепла на рівні ніг пасажира, який сидить на передньому сидінні. Накладка ця кріпиться за допомогою двох поворотних кліпс. Ця конструкція дозволить вам зняти накладку досить швидко і без зайвих зусиль. Коли ви витягнете бардачок, то виявите на кришці салонного фільтр а три гвинта. Відверніть їх по черзі. Завершивши цю дію, зверніть увагу на розташовані знизу і зверху кріплення. Вам необхідно відщепнути їх.
4
Знайдіть торець салонного фільтр а і візьміться за нього. Після цього почніть акуратно тягнути його на себе, намагаючись злегка вигинати. Акуратність і уважність тут потрібні для того, щоб не допустити випадання з фільтр а пилу і бруду.
5
Візьміть старий почищений або ж новий фільтр і з граничною акуратністю встановіть його на своє місце. Постарайтеся в цей час не зламати рамку з пластику. Також не забувайте поставити фільтр правильної стороною. Після засуньте всередину до упору і зберіть повністю всю конструкцію.
Корисна порада
Бажано не ставити фільтр, що був у вжитку. Для цих цілей краще придбати новий.