Як збільшити об'єм карти пам'яті. Як посилити карту пам'яті.

Будь-який електронний носій здатний зберігати в собі не більше визначеного виробником кількості інформації. Однак існують ситуації, коли для всіх потрібних даних просто не вистачає пам'яті . Цю проблему можна подолати шляхом збільшення обсягу картки пам'яті .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - програмне забезпечення;
  • - робоча карта пам'яті.
Інструкція
1
Скористайтеся комп'ютером зі спеціальним програмним забезпеченням, так як безпосередньо збільшити обсяг картки пам'яті не представляється можливим в принципі. Для того щоб звільнити деяку кількість пам'яті застосуєте програми-архіватори, які призначені для заощадження пам'яті .
2
Знайдіть на карті пам'яті файли, які є результатами роботи з продуктами Microsoft Office. Це текстові і табличні файли. Вони, як правило, мають розширення .doc, .xls, .lnk. Щоб стискати такі формати, створені програми, які дозволяють зробити дану процедуру досить швидко. Це архіватори WinRAR і WinZIP, які здатні зменшувати розмір документа практично в десять разів, упаковуючи його в архівний файл. Однак у даній ситуації існує одна проблема. Результат стиснення буде помітний, якщо у вас на карті пам'яті зберігається дуже велика кількість текстової інформації. Це пояснюється спочатку невеликим розміром подібних файлів.
3
Перевірте свій портативний носій інформації на наявність фотографій. При створенні фотознімків за допомогою цифрового фотоапарата, розмір файлів часом може досягати 10 мегабайт. Однак фотографія може мати хорошу якість при «вазі» не більше 2 мегабайт. Великий розмір пояснюється тим, що фотоапарат спочатку прикріплює до створеного фото багато непотрібного «сміття», який можна прибрати. Щоб це зробити, використовуйте спеціальні програми, які можна знайти в мережі інтернет (Photoshop, Corel Draw та ін.).
4
Перевірте карту пам'яті на наявність звукових файлів. Якщо вони є і ви не хочете їх видаляти, також скористайтеся програмами, які зменшують розмір музики (winLAME, mp3DirectCut та ін.). Це досягається за рахунок зниження бітрейта. Однак пам'ятайте, що повністю бітрейт знижувати не можна, так як постраждає якість запису.
Корисна порада
Не знімайте вихідний файл до тих пір, поки не перевірите якість переробленого, так як може вийти поганий варіант похідного.