Як сфотографувати камерою ноутбука. Як включити веб-Какмеру в hp.

Ноутбуки та нетбуки оснащені вбудованими вебкамерами. Логічно припустити, що якщо пристрій здатний знімати і транслювати відео, воно зможе зробити і фотознімок. На багатьох моделях зовнішніх вебкамер для цієї мети навіть передбачена спеціальна кнопка. На камері ноутбука такої кнопки немає. Так як же тоді її включити, щоб зробити фотографію?
Інструкція
1
Використовуйте для отримання фотознімку «рідну» для камери ноутбука програму - вона повинна поставлятися разом з комп'ютером при його покупці. Наприклад, для ноутбуків НР такою програмою є HP Camera (меню «Пуск» - «Всі програми» - НР - HP Camera).
2
Встановіть в меню налаштувань програми HP Camera (кнопка з намальованою шестерінкою) розмір фотографії, параметри автоспуску. Для більш тонких налаштувань якості зображення - яскравість, контраст, насиченість і т.д. - Використовуйте кнопку «Властивості драйвера».
3
Виберіть значок фотоапарата в меню вибору режимів зйомки праворуч (значок відеокамери включає режим відеозйомки). Щоб зробити фото без автоспуска, натисніть на круглу кнопку в правому нижньому кутку вікна програми. Одержаний фотознімок в ОС Windows 7 збережеться в бібліотеці «Зображення».
4
Використовуйте для отримання фотознімку стандартні засоби операційної системи Windows (у прикладі використовувалася Windows XP). Зробіть перехід: меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сканери та камери». Виберіть у списку доступних пристроїв вбудовану камеру. Система може впізнати її як пристрій USB, не лякайтеся цього.
5
У віконці натисніть на кнопку «Зняти», розташовану під видошукачем камери. Отриманий фотознімок відобразиться у вікні праворуч від видошукача. Виділіть його і натисніть на кнопку «Далі».
6
Введіть у вікні ім'я знімка і виберіть шлях для його збереження - фото готово. Аналогічним чином можна зробити фотографію через інтерфейс папки «Мої малюнки» і меню стандартного графічного редактора Paint.
7
Відкрийте папку «Мої малюнки» або редактор Paint (меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - Paint). Виберіть в меню пункт «Отримати від камери або зі сканера». Далі дієте відповідно до інструкцій, описаними вище. Фотографію, зроблену через іструментарій Paint, ви зможете відразу ж відредагувати.
8
Використовуйте для одержання фотознімків програми для вебкамер сторонніх розробників, які у великій кількості поширюються в інтернеті на платній і безкоштовній основі. Наприклад, безкоштовну програму Live WebCam http://www.ddd-soft.net.ru/programs/livewebcam.
9
Запустіть програму Live WebCam і зробіть фотографію, натиснувши на кнопку «Зробити знімок», або встановіть параметри для автоматичної зйомки. Докладний посібник з настроювання і роботі з програмою читайте на сайті програми (посилання вказана вище).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U0fT30kwPzo
Корисна порада
Якщо після покупки ноутбука ви переустановлювали ОС і вбудована вебкамера не розпізнає операційною системою, встановіть драйвери камери. Якщо у вас не збереглося диска з драйверами, скачайте їх з сайту виробника вашого ноутбука.