Як вибрати дизайн кафе.

Внутрішнє оздоблення заклади громадського харчування безпосередньо взаємопов'язане з показниками його рентабельності. Давно помічено, що дизайнерські прийоми, використовувані в інтер'єрі, здатні впливати на почуття відвідувачів і, відповідно, на тривалість перебування клієнтів і розмір середнього чека.
Інструкція
1
Перед тим як взятися за розробку дизайну, вирішите питання з ціновою категорією закладу. Цей фактор відіграє велику роль в питанні вибору меблів. Для недорого привокзального річного кафе з великою пропускною здатністю вельми доречними виявляться столи і стільці з пластику. Для заклади середнього цінового сегмента рекомендується підбирати меблі з жорстким каркасом з металу або дерева, яка для зручності буде обтягнута тканиною. На підприємствах громадського харчування із середнім чеком в кілька тисяч рублів і низькими показниками пропускної здатності відмінно впишуться м'які дивани та крісла, що розташовують до максимального часу відпочинку. Тут слід керуватися правилом: чим жорсткіше меблі, тим швидше клієнт піде із закладу. А чим швидше піде, тим менше грошей в його стінах він залишить. Отже, пропускаючи здатність у кафе, в якому використовуються тверді стільці, повинна бути вище.
2
Продумайте орієнтовне меню, залежно від цього має сенс оформити інтер'єр в якомусь певному стилі. Наприклад, якщо в стінах закладу вирішено подавати страви російської кухні, то краще оформити зал для гостей на слов'янський манер, у разі присутності в переліку рол і суші, то вишуканості інтер'єру додадуть японські мотиви.
3
Зробіть ставку на цільову аудиторію - якщо інтер'єр кафе буде задовольняти її потребам і уявленням, то така обстановка буде розташовувати до повторних візитів. Усередині кафе для молоді краще використовувати предмети сучасного мистецтва, елементи клубної культури, модних напрямів дизайну.
4
Підготуйте наочний дизайн-проект на основі розмірів приміщення. Це найкраще зробити в спеціальній графічній програмі. На даному етапі краще звернутися за допомогою до дизайнерів, які втілять на комп'ютері міні-версію вашої задумки.