Як знайти спокій.

На роботі аврал за авралом, в родині теж не все гладко, і чорна смуга все ніяк не закінчиться. Ви почали помічати, що стаєте схожим на їжака - випускаєте колючки і нікого до себе не підпускає.
Інструкція
1
Перш, ніж ви станете спокійним, як удав, потрібно, щоб проблеми були вирішені. Звичайно, в одночас цього не відбудеться, але можна використовувати хитрий прийом, які радять псіхологі.Представьте себе у дворі свого будинку і запитайте: "Чи є хтось, у кого проблем більше, ніж у мене?". Повірте, такі люди знайдуться. Потім уявіть себе в центрі району, в якому живете, і задайте те ж питання. Потім послідовно представляйте себе в місті, країні, світі, космосі, всесвіту. Повірте, вже на етапі "мир" ваші проблеми розчинятися хоча б у вашій голові.
2
Ви ніколи не будете спокійним, якщо будете на все гостро реагувати: наступили на ногу в трамваї, в магазині не було здачі, шеф накричав з ранку. Не звинувачуйте у всьому себе. Це не ви такий незграбний, а автобус трошки занесло на повороті, це не ви невдаха, а справи в магазині йдуть не дуже добре, тому мало покупців, ви не поганий працівник - це у шефа третій день дуже болить голова.
3
Отже, ми переконалися в тому, що проблем у вас немає, а людина ви абсолютно позитивний. Хіба може така людина бути неспокійним? Звичайно, нет.Треніруйтесь частіше і не забувайте нагадувати собі, що проблем на світі багато, і вони не закінчаться ніколи. Але у себе-то ви тільки один.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jn0hsAH9Kh0
Корисна порада
Пийте на ніч тепле молоко або відвар м'яти - ці напої дуже добре заспокоюють і допомагають швидше заснути.