Як замаскувати батареї в квартирі.

Будь ремонт в житловому приміщенні потребує естетичному завершенні. А саме потрібно грамотно встановити батареї для опалення. При виборі навіть сучасних радіаторів можуть виникнути певні проблеми з їх розстановкою.
Вам знадобиться
  • - ножівка;
  • - рейки і брус;
  • - рулетка;
  • - степлер для меблів;
  • - кисті і фарби;
  • - полотно-ротанг або очеретяна циновка;
  • - екран для радіатора.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний декоративний екран для радіатора, який допоможе заховати неестетичні батареї . При виборі екрану зверніть увагу на його оснащеність спеціалізованими пристроями для відображення тепловіддачі.
2
Замовте радіаторну решітку в одній з фірм вашого міста, яка займається виробництвом предметів інтер'єру. Ви можете знайти такі компанії по оголошеннях в мережі інтернет, а також у рекламі друкованих видань. Тут ви можете замовити решітку як зі шпону, так і з якісних дорогих сортів дерева. Також можете вибрати необхідні для зручності елементи (наприклад, кріплення для зняття екрану) та власний дизайн. Якщо оснастите екран кріпленням, то зможете безперешкодно протирати пил зсередини і діставати потрапили туди предмети.
3
Самостійно сконструюйте радіаторну решітку з очеретяної циновки. Для цього виріжте рогожу за розміром і встановіть на реечной рамці. Щоб ваша конструкція не обсипалася, ви можете прошити краю тканиною. Далі зміцните під підвіконням брус за допомогою саморізів. Можете зробити з бруса прямокутник і закріпити його на стінах, якщо ваша батарея виступає з-під підвіконня. Якщо ж, навпаки, батарея розташовується в ніші за підвіконням, прикрутите дерев'яний брус до самого краю приховує підвіконня. Щоб закрити лицьову частину батареї , на конструкції з встановленого бруса закріпіть вашу очеретяну рогожу.
4
Зробіть екран самостійно на дерев'яній основі. Відміряйте відстань від підлоги для підвіконня і візьміть до уваги довжину підвіконня, так як з цього розміру потрібно робити довжину екрану. З дерев'яних рейок сконструюйте прямокутну рамку і з'єднайте її з ротанговим полотном. По периметру конструкції вставте наличники і покрийте все лаком.
Корисна порада
Щоб екран і радіатор відповідали один одному, підберіть правильний колір для фарбування батареї. Фарбувати потрібно обов'язково спеціальним засобом для батареї.