Які захворювання провокують низький пульс. чому буває знижений пульс.

Знижений пульс або брадикардія - це патологія синусового ритму серця. Причини появи захворювання можуть бути різними, але щоб позбутися від брадикардії, потрібно обов'язково пройти медичне обстеження і почати лікування.
Вам знадобиться
  • - ЕКГ;
  • - повне медичне обстеження.
Інструкція
1
Якщо у вас систематично низький пульс, то це може бути викликано недавно перенесеним тяжким захворюванням. У відновному періоді після інфекційних, простудних захворювань, а також після недавно перенесеної операції з приводу, частота пульсу може триматися на рівні менше 60 ударів на хвилину. Після реабілітаційного періоду, як правило, все приходить в норму. Виправити дану ситуацію можна прийомом адаптогенів, елеутерококу, женьшеню, пантокрину або інших подібних засобів, які діють тонізуюче, підвищують імунітет і кілька підвищують серцевий ритм.
2
Також причиною зниження серцевого ритму може бути порушення нервової вегетативної системи. Дане захворювання вимагає серйозної і тривалої корекції під контролем невропатолога і лікаря загальної практики.
3
Прийом лікарських препаратів для лікування різних захворювань може викликати брадикардію, тому при відвідуванні лікаря проінформуйте його про всі ліки, які ви приймаєте.
4
Ішемічна хвороба серця, міокардит, післяопераційні і постінфарктним рубці, атеросклероз, знижена функція щитовидної залози, високе внутрішньочерепний тиск - все це викликає брадикардію.
5
Коригувати необхідно не тільки серцевий ритм, але і проводити лікування основного захворювання. Лікар призначить повне обстеження, ЕКГ. Від отриманих результатів залежатиме схема лікування.
6
Зниження пульсу - це дуже небезпечний стан, який нерідко призводить до непритомності. Пацієнт відчуває постійну втому, сонливість, пригніченість, депресивний стан. Знижується не лише фізична, а й розумова активність.
7
Якщо ритм вдається контролювати за допомогою лікарських препаратів, а зробити це досить складно, вам призначать хірургічну операцію по установці кардіостимулятора.