Як перемогти злоякісну пухлину.

Злоякісні пухлини можуть з'являтися абсолютно в будь-яких частинах людського тіла і локалізуватися безпосередньо в якомусь внутрішньому органі або за його межами. Якщо вчасно вжити всіх заходів, то у вас вийде перемогти хворобу.
Інструкція
1
Зверніться в онкологічний цент або в районну лікарню і пройдіть обстеження і огляд у лікаря онколога. Після визначення розмірів пухлини, а також її виду, вам призначать лікування. Зазвичай проводять операцію з видалення новоутворення, курс хіміо і променевої терапії. При правильному підході до лікування можна повністю перемогти рак. Слідуйте всім рекомендаціям фахівця і добре харчуйтеся - це дуже важливо.
2
Приймайте відвар з коріння лопуха. Подрібніть сировину і помістіть його в ємність. Залийте окропом і дайте настоятися близько години (3 ст.л. коренів на 500 мл води). Приймайте відвар по 50-100 г 4 рази на добу. Якщо ви не хочете постійно заварювати лопух, то зробіть спиртову настоянку. Залийте 100 г коренів 500 мл горілки і настоюйте 2 тижні. Приймайте по 30 крапель за 40 хвилин до їди. Лопух сприяє розсмоктуванню пухлин, що позитивно позначається на лікуванні раку.
3
Відвар чистотілу також здатний перемогти злоякісні новоутворення. Заварюйте 2 столові ложки трави склянкою окропу, настоюйте приблизно 30 хвилин. Приймайте по 2 столові ложки перші дні, потім дозу збільште вдвічі. Починати лікування одразу з великих доз не можна, так як чистотіл - отруйна рослина, яка може викликати не лише отруєння, а й алергію.
4
Періодично проходьте обстеження, це важливо навіть в тому випадку, якщо рак повністю відступив. У перші півроку після одужання кількість рецидивів досить часте, тому не лінуйтеся ходити в лікарню.
Зверніть увагу
Не звертайтесь до жодних цілителям - ви тільки втратите свій час, а рак почне прогресувати. Будьте уважні по відношенню до свого здоров'я.
Корисна порада
Лікування травами не здатне замінити традиційну медицину. Натуральні препарати тільки допомагають в лікуванні раку, тому не покладайте на них особливих надій.