Як виховати характер.

Люди, що володіють сильним характером, завжди захоплюють і дивують. Про самих себе ж ми цілком можемо сказати: «А я не такий, мені гори не по плечу». Але це в корені неправильне переконання, тому що кожна людина на будь-якому етапі життя може сам створити свій характер.
Інструкція
1
Добре подумайте і випишіть на аркуш паперу ті якості характеру, якими ви б хотіли володіти, і ті, від яких хочете позбутися. Для цього постарайтеся оцінити себе об'єктивно, чи не приписуючи собі неіснуючі достоїнства і визнаючи недоліки.
2
Тепер подумайте над негативними рисами характеру. Є техніка під назвою «перевертання з ніг на голову». Ви вважаєте, що недостатньо цілеспрямовані і рішучі, і це вам заважає домогтися успіху, а тепер спробуйте перевернути судження вгору ногами. Швидше за все, ви боїтеся бути успішним і перебувати в центрі уваги, тому старанно розвиваєте в собі нерішучість. Вирішіть стати успішним, і цілеспрямованість сама з'явиться в вас. Те ж саме виконайте з іншими рисами характеру.
3
Позбавтеся від чужих характеристик на ваш рахунок, особливо якщо вони не відповідають дійсності. Наприклад, батьки завжди називали вас ледачим, і це думка щільно засіло у вашій свідомості. Ви не помічаєте, як підсвідомо намагаєтеся відповідати йому. Випишіть ці якості, відмовтеся від них і розірвіть аркуш паперу.
4
Знайдіть собі приклад для наслідування, який би володів бажаними для вас якостями. Нехай це буде не знайома людина, а особистість відома і навіть у чомусь велика. Уявляйте його у вашій ситуації і чиніть так, як вчинив би він.
5
Сформулюйте для себе фрази типу: «Я хочу бути діяльним. Я вже діяльний ». Повторюйте про себе ці чарівні вирази, і з часом ви почнете в повній мірі їм відповідати.
6
Уявіть, що бажані позитивні риси характеру вже є частиною вас, і ви поступаєте саме так, як вам би хотілося. Візуалізують цей образ кілька разів на день, нехай він стане для вас звичним і близьким.
7
Характер, всупереч загальній думці, формується в повсякденності, а не у важкі моменти. Тому найскладніше завдання для вас - щодня формувати правильні звички. Ваша лінощі - це всього лише звичка, можна сказати, що м'язи працездатності знаходяться не в тонусі, тому вам необхідно щодня проробляти кілька вправ для їх тренування. Спочатку буде не комфортно, але вже через пару тижнів ви помітите, що нові звички щільно увійшли в ваш ритм життя, а близькі почнуть помічати, як сильно змінився ваш характер в кращу сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oLULCr9m4_A