Як навчитися латиноамериканських танців.

Латиноамериканські танці - одне з найдивовижніших і зачаровують видовищ. Танцюристи не просто виконують ряд рухів, вони «грають», «живуть» на сцені, змушуючи глядачів повірити в любов, ніжність, а, буває, і ненависть партнерів один до одного.
Вам знадобиться
  • - музика;
  • - дзеркало;
  • - зручний одяг.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили навчитися даним танцювального напрямку, визначтеся. Який саме вид латиноамериканських танців вас більше приваблює: танго, ча-ча-ча, сальса, румба і т.д.
2
Розслабтеся, повірте в свої сили і приготуйтеся до щоденних тренувань. Вибирайте зручну, що не сковує рухів одяг і комфортне взуття. Щоб оволодіти танцем, обов'язково навчатися перед дзеркалом, так вам легше буде коригувати недоліки і виправляти помилки.
3
Запам'ятайте, що загальним для всіх латиноамериканських танців є вільне вираження емоцій і почуттів, здатність розкритися на сцені, випустити свою енергію, дати волю імпровізації. Техніка ж кожного з танців має свої особливості.
4
Якщо хочете танцювати румбу, запам'ятайте, що основне її рух - рух стегнами. При цьому вага тіла переноситься на ногу, яка зробила крок, вже після завершення кроку. Уявіть себе стоїть в нижньому лівому куті квадрата. Зробіть крок лівою ногою до верхнього лівого кута квадрата, перенесіть вагу тіла. Правою ногою швидко ступніть в правий верхній кут квадрата. Перенесіть на неї вагу і підтягніть ліву ногу. Повторіть рух з правої ноги в правий нижній кут. Поєднавши два варіанти кроків, ви отримаєте характерне для румби погойдування стегнами.
5
Спробуйте станцювати основний рух ча-ча-ча. Станьте прямо, злегка розставивши ступні. На «раз» зробіть маленький крок лівою ногою попереду правої. На «два» - крок правою ногою вперед з переносом ваги тіла на неї. «Три» - ліву ногу підніміть на місці і опустіть. Перенесіть вагу тіла. «Чотири» - ступніть правою ногою позаду лівої, не поінформувавши п'яту на підлогу. На «раз» здійсните невеликий крок правою ногою з повною опорою. «Два» - ступніть лівою ногою назад з переносом ваги тіла. На «три» підніміть і опустіть праву ногу. На «чотири» ступніть лівою ногою вперед в полуопоре. Відпрацюйте рух, додавши погойдування стегнами.
6
Зверніть увагу, що особливістю сальси є практично повна нерухомість верхньої частини корпусу в той час. Як ноги і стегна здійснюють швидкі чіткі руху.
7
Не хвилюйтеся, думаючи, що освоїти латиноамериканські танці неможливо. Основні руху в них досить прості. Найскладніше - розкріпачення під час танцю.
Зверніть увагу
латиноамериканськими танцями можна починати займатися в будь-якому віці, маючи будь-яку фігуру і рівень фізичної підготовки. Головне - бажання.
Корисна порада
Щоб домогтися успіхів на даному танцювальному поприщі, запишіться в школу латиноамериканських танців або позаймайтеся з викладачем.