Як монтувати металочерепицю.

Металочерепиця зазвичай застосовується при покрівельних роботах. Даний матеріал добре зарекомендував себе. Обробити покрівлю металочерепицею досить просто. З цим завданням може впоратися практично будь-яка людина.
Інструкція
1
Для початку зробіть обрешітку даху. На даному етапі приділіть особливу увагу влаштуванню обрешітки. Правильно зібрана конструкція може значно знизити рівень шуму, який зазвичай виникає від стуку дощу. Перед монтажем обрешітки обов'язково розстеліть гідроізоляційний шар. Закріпіть один кінець уздовж карниза. Врахуйте, він повинен вільно звисати і закривати собою всю сторону даху. Між гідроізоляційної плівкою і кроквами має бути відстань в 2 см. Потім прикріпіть бруски поверх гідроізоляційного шару. Саме вони і будуть грати роль контр обрешітки. У роботі використовуйте тільки ті бруски, перетин яких становить 40х25 мм. Дошка, яка виходить на карниз, повинна бути на 15 см ширше, ніж дошки обрешітки.
2
На нижню дошку обрешітки прикріпіть жолоб водостічної системи. Коли обрешетка повністю готова, можете переходити до монтажу планки ендови V-подібної форми. Кріпити їх необхідно внахлест. Він повинен бути більше 15 см. Врахуйте, на нижню планку обов'язково повинна знаходити верхня, а не навпаки. Для створення герметичності заповніть шви мастикою. Планка ендови повинна перебувати під планкою карниза.
3
Тепер можете переходити безпосередньо до монтажу листів металочерепиці. Перший лист прикріпіть на самому верху даху. Для кріплення використовуйте саморізи. Якщо ви вирішили почати монтаж з лівого краю, то другий лист укладіть таким чином, щоб він своїм краєм трохи знаходив зверху на перший. Необхідно потім скріпити ці листи між собою. Далі укладіть і закріпіть другий і третій листи. Скріпіть їх між собою і вирівняйте щодо карниза.
4
Якщо ваша дах має кульовий тип, то укладання листів починайте з середини. Після цього прикріпіть їх з обох сторін. В даному випадку вирівнювати їх потрібно відносно планки карниза.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7xp5D02BTps