Як підготувати акумулятор до зими.

Автомобільний акумулятор - найважливіша і головна частина автомобіля, так як в основному саме від нього залежить ступінь якісного запуску машини. Дуже важливо приділити час підготовки акумулятор а до зимової експлуатації. Краще всього зробити це заздалегідь, а не коли на вулиці несподівано вдарить мороз у тридцять градусів.
Інструкція
1
Почистіть від пилу і бруду корпус, вентиляційні отвори і кришку батареї. Після того як ви зчистіть бруд, протріть поверхню акумулятор а слабким, не більше 10% розчином нашатирного спирту. Для протирання найкраще використовувати ватяні диски або тампони.
2
Огляньте пластмасовий корпус на наявність пошкоджень і подряпин. Незначні відколи видаліть самостійно за допомогою паяльної лампи. Якщо ви виявите більш серйозні пошкодження, то зверніться до фахівців.
3
Видаліть наліт з полюсних висновків і клем за допомогою теплої води. А щоб видалити окисну плівку скористайтеся дрібнозернистою шкіркою. При установці батареї на її місце обов'язково обробіть всі клеми литолом і ретельно загвинтите всі болти.
4
Визначте рівень зарядженості батареї і перевірте стан окремих банок. Визначити заряджений АКБ чи ні, допоможе навантажувальна вилка. Якщо самостійно перевірити ступінь зарядженості немає можливості, зверніться до грамотних фахівців, які допоможуть вам підготувати акумулятор . У разі якщо він не заряджений, або заряджений наполовину, то зарядите пристрій до кінця.
5
Перевірте рівень дистильованої води в АКБ. Якщо її там недостатньо - долийте потрібну кількість. Обов'язково перевірте щільність електроліту. Якщо рівень щільності показує нижче 1,27, то найкраще замінити акумулятор на інший, але не намагатися використовувати цей.
6
Замініть своє моторне масло на будь-яке інше з більш низькою в'язкістю. Це дозволить мотору заводитися набагато швидше, отже, менше навантаження піде на батарею.
Корисна порада
Перед важливими і тривалими поїздками акумулятор коштує дістати і занести в тепле приміщення, а не залишати його в машині на морозі. Можна залишити його в гаражі, але укутати теплою ковдрою. І, звичайно ж, варто подбати про зарядний пристрій і взяти їх на всяк випадок з собою в дорогу.