Як носити срібне кільце.

Срібло - благородний метал білого кольору. Велика кількість людей віддають перевагу саме срібні прикраси всім іншим ювелірним виробам. Як же носити кільця зі срібла і чи можна поєднувати їх з золотом?
Інструкція
1
Зверніть увагу, що золото вважається тонізуючим металом, а срібло заспокійливим. З цієї точки зору поєднувати два цих протилежних за властивостями матеріалу не рекомендується. З іншого боку, сучасна мода дозволяє одночасно надягати прикраси з різних металів. Однак, щоб ваш вигляд був більш гармонійним, надягайте на одну руку тільки золоті або тільки срібні кільця.
2
Вважається, що вказівний палець людини відповідає за розвиток особистості, таланту, здатності досягати поставлені цілі. Срібне ж кільце сприяє негативному результату всіх задумів і починань. Тому намагайтеся не надягати кільце з даного металу на вказівний палець.
3
За тим, наскільки людина слід своїй долі «стежить» середній палець. Вибирайте срібні персні з чорним або фіолетовим каменем. Надіті на середній палець, вони допоможуть вам стати більш помітним серед загальної маси людей. Срібне кільце з аметистом забезпечить вас спокоєм, а з місячним каменем - додасть авторитетності в очах співрозмовників.
4
Вважається, що від безіменних пальців обох рук бере початок вена, що йде прямо в серце. Тому даний палець відповідає за розвиток особистих відносин його власниці. Срібне колечко, надіте на безіменний палець незаміжньої жінки, здатне відлякати можливих претендентів на роль чоловіка. На руці ж заміжньої дами кільце сприяє розладів в її родині.
5
Мізинець «відповідальний» за дипломатичні здібності його «господаря». Срібний перстень з хризопразом допоможе вам здійснити новий проект, ідею, а з нефритом - направить ваші думки на прийняття вірного і правильного рішення.
6
Пам'ятайте, що срібло, на думку езотериків, сприяє розвитку магічних здібностей і дару передбачення.
Зверніть увагу
Вважається, що даючи кому-небудь приміряти кільце з безіменного пальця будь-якої руки ви тим самим впускаєте в своє особисте життя зради і непорозуміння.