Як оновити flash плеєр. adobe flash player Як оновити без адміністратора.

Adobe Flash Player є безкоштовним і широко поширеним програвачем. Цей компонент потрібен для коректного відкриття інтернет-сторінок, для відтворення відео безпосередньо у вікні браузера. Але як і будь-яка інша програма, Adobe Flash Player потребує оновлення. Якщо своєчасно не оновлювати це додаток, ви не зможете скористатися всіма можливостями вашого браузера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів, який підійде для всіх інтернет-браузерів, такий. Зайдіть на офіційний сайт Adobe. Скачайте останню версію програвача Adobe Flash Player. Після завершення скачування у вас буде інсталяційний файл програми. Також врахуйте - для поновлення Adobe Flash Player під браузер Internet Explorer використовується окрема версія дистрибутива програми. Завантажувати потрібно саме її. Для інших браузерів підходить стандартний дистрибутив програми.
2
Перед установкою слід закрити всі активні інтернет-браузери. Двічі клацніть по установчого файлу правою кнопкою мишки. З'явиться вікно. У цьому вікні натисніть «Виконати». Далі почнеться процедура інсталяції програвача. Дочекайтеся завершення операції. Спливе вікно з повідомленням про успішну установку. Тепер можете запускати інтернет-оглядач. Flash Player оновлено.
3
Також час від часу після запуску інтернет-браузера повинно з'являтися вікно з повідомленням про оновлення Flash Player. Для поновлення програми в цьому вікні клацніть по «Встановити зараз». Потім почнеться скачування оновленої версії програвача. Після його завершення виберіть варіант «Почати установку».
4
Якщо у вас в цей час буде запущений інтернет-браузер, то з'явиться вікно, в якому буде повідомлення, що для продовження установки потрібно закрити інтернет-оглядач. Після закриття браузера установка буде продовжена. По її завершенні ви отримаєте відповідне повідомлення. Тепер програма оновлена.
5
У деяких випадках можливість встановлення та оновлення Adobe Flash Player може бути заблокована адміністратором комп'ютера. Часто таке буває на робочих комп'ютерах. Таким чином обмежується доступ до багатьох розважальним інтернет-ресурсів, які використовують Adobe Flash Player. У цьому випадку вам потрібно отримати необхідні права від адміністратора комп'ютера.