Як упакувати продукцію.

Упаковка - це перше, на що звертає увагу покупець. Особливу важливість оформлення товару набуває тоді, коли покупець не знайомий з продукцією. Якщо раніше єдиним завданням упаковки було забезпечення схоронності товару, то тепер зовнішня привабливість і оригінальність виходить на перший план.
Інструкція
1
Дослідіть свою нішу на ринку. Кожен продукт займає певне місце, інакше на нього не буде попиту. Сьогодні вибір товарів і послуг настільки великий, що ваш продукт навряд чи не матиме аналогів серед конкурентів. При виборі упаковки насамперед потрібно орієнтуватися саме на них.
2
Проаналізуйте колірну гамму, яку використовують ваші конкуренти для упаковки своєї продукції. Краще всього вибрати ту компанію, у якої обсяг продажів на ринку відповідає вашим бажанням. Простежте, який колір переважає на продуктах цієї марки, і виберіть протилежний йому. Якщо кольори конкуруючих компаній на одному сегменті ринку будуть збігатися, до збільшення продажів це не приведе.
3
Розробіть дизайн упаковки. Цей аспект набуває більшої значущості, т.к. багато товарів мають схожими якостями і не сильно розрізняються за ціною. В таких випадках покупець придбає той з них, який йому більше сподобається зовні. При продумуванні дизайну не слід забувати про функціональність упаковки: не потрібно жертвувати зручністю заради красивого зовнішнього вигляду. Повторних покупок в такому випадку не буде.
4
Не забувайте про те, що упаковка споконвічно покликана зберігати товар від пошкоджень. Крім зовнішньої привабливості, важлива і її міцність. Якщо ви продаєте продукти харчування, то вона повинна зберігати корисні речовини і запобігати порчу товару.
5
Розмістіть на упаковці логотип вашої компанії. Це, по-перше, збільшить впізнаваність продукції, а по-друге, створить позитивне ставлення до нового товару, якщо попередні користувалися популярністю серед покупців.
Зверніть увагу
При розробці упаковки для свого товару уважно слідкуйте за тим, щоб дизайн, колірні елементи і т.д. не повторювали оформлення конкурентних фірм. Це може привести до конфліктів, аж до судового розгляду.