Як промити ніс немовляті. дитина кашляє під час прочищення носа.

При перших ознаках появи риніту необхідно негайно промити ніс малюкові. Першу допомогу ви можете надати і без рекомендацій лікаря, регулярно очищаючи ніс від слизу і підтримуючи сприятливі гігієнічні умови. Якщо нежить не проходить протягом декількох днів, зверніться за консультацією до вашого педіатра.
Інструкція
1
Маленькі діти не вміють сякатися, тому мамі необхідно знати, як правильно промивати ніс ик. Використовуйте судинозвужувальні засоби місцевої дії, спеціально розроблені для малюків. Але пам'ятайте, судинозвужувальні краплі не варто використовувати без рекомендації лікаря, оскільки мимовільне їх застосування може пошкодити слизову оболонку ніс ових проходів новонародженого і погіршити його стан.
2
Не забувайте, що очищення ніс а - це скоріше гігієнічна, а не лікувальна процедура, тому проводити її слід щодня: вранці, після спонукання, і перед нічним сном. Підготуйте стерильний ізотонічний сольовий розчин і м'які серветки. Для немовлят краще використовувати саме сольові краплі, типу «Аква Маріс», але існують і різні спреї для дбайливого прочищення ніс ика.
3
Перед тим як приступити до промивання ніс ика, сповийте немовляти в пелюшку з ручками, і попросіть близьких взяти його на руки, щоб малюк перебував у вертикальному положенні. Після цього по черзі в кожен ніс овой прохід закопуйте по одній - дві краплі сольового розчину і акуратно натисніть на крила ніс а, щоб ліки розподілилося в ніс овой порожнини рівномірно.
4
Потім промокніть вийшли виділення сухою серветкою або видаліть пі допомогою спеціального аспіратора для ніс а. Будьте уважні, перед використанням аспіратора, вивчіть інструкцію.
5
Під час промивання ніс а малюк ні в якому разі не повинен лежати, а вже тим більше закидати голову, оскільки це може послужити причиною отиту через влучення через слухову трубу в порожнину вуха.
6
Майте на увазі, запорука здоров'я крихти - правильна гігієна дитячої кімнати. Щодня провітрюйте її, здійснюйте вологе прибирання і створіть оптимальний рівень вологості ніс ти приміщення (не менше 50-60%). При фінансових можли ніс тях придбайте зволожувач повітря.