Як пофарбувати УАЗ.

Власники автомобілів, у тому числі і марки УАЗ сталківа.тся з питанням про фарбування свого «залізного коня». Це досить дорога процедура, однак, озброївшись деякими спеціальними предметами, пофарбувати УАЗ можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - стамеска;
  • - наждачний папір;
  • - шпатель і шпаклівка;
  • - компресор;
  • - кисть або валик.
Інструкція
1
Вимийте ретельно автомобіль, щоб видалити з нього дорожню грязь і бітумні і жирові плями. Це можна зробити за допомогою спеціалізованих засобів, але ні в якому разі не за допомогою бензину чи розчинника.
2
Зніміть після цього задній і передній бампери, а також всі фари, покажчики поворотів, підфарники, антену радіоприймача, решітку радіатора і решту зовнішню світлотехніку. Зніміть також протиударний захист з колісних арок, якщо вона встановлена на автомобілі. Після очистіть поверхні на відбортовку крил в колісних отворах. Зняті деталі також ретельно промийте, очистіть від іржі і просушіть.
3
Зачистіть дефектні місця за допомогою наждачного паперу. При творі даної роботи, пам'ятайте, що площа очистки повинна бути практично дорівнює площі самого дефектного місця. Робіть такий перехід від дефектного місця до недефектного, щоб він був плавним. Слідкуйте за цим і перевіряйте долонею, так як тільки ця частина тіла здатна найбільш точно підказати вам різницю висот.
4
Починайте шпатлевать дефектні місця тільки після виконання попередніх операцій. Розмішайте затверджувач зі шпаклівкою саморобної лопаткою в тих пропорціях, які вказані на упаковці. Робіть це протягом 30-40 секунд, після чого відразу наносите на дефектні місця і добийтеся появи гладкої поверхні і дайте затвердіти шпатлевке. Після затвердіння зачистите поверхню.
5
Заклейте папером і малярською стрічкою місця, що не будете фарбувати. Після зашкурьте лакофарбове покриття, щоб воно стало матовим, і протріть його ганчіркою.
6
Розведіть автоемаль з розчинником і перевірте густоту фарби. Якщо опустити в неї металевий стрижень, то фарба повинна стікати по 3-4 краплі в секунду. Через воронку і сіточку процідіть фарбу в фарбувальний пістолет і приступайте до процедури фарбування автомобіля. Починайте це робити з даху автомобіля і поступово спускайтеся нижче.
Корисна порада
При роботі обов'язково використовуйте респіратор і ні в якому разі не паліть у приміщенні.