Як робити начісування.

Начісування дозволяє надати об'єм будь-яким волоссю і сформувати ефектну зачіску в домашніх умовах. Однак при збиванні локонів необхідно дотримуватися деяких правил, щоб уникнути випадання і ламкості волосся.
Вам знадобиться
  • - гребінець з негострими рідкими зубами і тонкою ручкою;
  • - гребінець з частими зубами.
Інструкція
1
Вимийте волосся безпосередньо перед початком укладання. Волосся повинні бути ідеально чистими і легкими, інакше начісування опаде під вагою слизьких жирного волосся. Висушіть волосся феном, піднімаючи коріння - опустіть голову і перекиньте пасма на обличчя. Не можна начісувати мокре волосся, так як вони більш крихкі і легко ламаються.
2
Відокремте пасмо в 0,5-1 см залежно від товщини і густини волосся. Верхній ряд в 1 см залиште недоторканим для прикриття начесане пасом. Так зачіска буде виглядати природно і акуратно. Помістіть відібрану пасмо між пальцями на середині довжини волоса і відтягніть її перпендикулярно голові або в тому напрямку, в якому буде акцент в зачісці.
3
Починайте начісувати волосся нерізкими рухами гребінця з дрібними зубами пасмо за пасмом. Віддавайте перевагу гребенях з натуральних матеріалів (дерево, щетина), щоб уникнути зайвого навантаження на волосся. Не розчісуйте локон відразу від кінчика до кореня. Водите гребінцем із зовнішнього боку волоса, на відстані 5 см від коренів і по мірі збивання волосся просувайтеся вище. Зуби гребеня не повинні виступати із зворотного боку локона. Сильно дерти волосся не слід. При правильному начесиваніем на гребінці не залишиться вирваних волосся.
4
Зробіть начісування кількох пасом на маківці, якщо у вас довге волосся і ви хочете додати їм об'єм і залишити розпущеним. У разі якщо потрібно не щільний начісування, то обробляйте тільки внутрішню сторону пасма.
5
Пригладьте гребінцем з рідкими зубами сплутаний шар волосся. Але при цьому не робіть різких сильних рухів гребенем, так як волосся потрібно не розчісувати, а тільки надати їм форму.
6
Прикрийте начісування зверху прямий пасмом волосся. Кінчики закріпіть шпильками. Збризніть зачіску лаком для волосся. Не перестарайтеся з фіксуючими засобами - склеювання волосся ускладнює їх розплутування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V1ezuhHPa78
Корисна порада
Розчісуйте волосся від кінчиків до коренів для того, щоб звільнити їх від начосом. Нанесіть на волосся зволожуючі пом'якшувальні засоби, які полегшують розчісування.