Як зробити ялинку з шишок.

Який же Новий рік без ялинки! І зовсім не обов'язково купувати справжню. Існує безліч альтернативних варіантів, повною мірою дозволяють відтворити чарівне новорічний настрій, і порадувати близьких приємним сюрпризом. Ялинка, зроблена із соснових шишок , - можливо, це те, що вам потрібно.
Вам знадобиться
  • - соснові шишки;
  • - балончик з фарбою;
  • - рукавички;
  • - скотч або канцелярський клей;
  • - картон або ватман;
  • - клей "Момент".
Інструкція
1
Підготуйте все необхідне. Для роботи потрібні соснові шишки, причому, досить багато. Напевно, мало у кого вдома знайдуться спеціально заготовлені влітку шишки. Але і взимку можна набрати потрібну кількість у парку або заміському ліску, де є хвойні дерева. Шишки повинні бути різних розмірів. Будинки розкладіть їх на папері, очистіть від сміття. Якщо вони сирі, просушіть.
2
Наступний етап - фарбування шишок . Звичайно, їх можна і не фарбувати. Однак ялинка, зроблена з покритих золотою або срібною фарбою шишок , виглядає святковіше. Фарбуванням найкраще займатися на вулиці або на балконі, оскільки сильний запах фарби може призвести до погіршення самопочуття. Сушити теж бажано в провітрюваному приміщенні, наприклад, на тому ж балконі. При роботі обов'язково використовуйте рукавички. Аерозоль можна замінити лаком для нігтів. Врахуйте, проте, що його потрібно багато (це, безумовно, великий мінус). Фарбувати доведеться пензликом, тому фарбування займе досить багато часу.
3
Вирішіть, якої висоти буде ваша ялинка. Поверніть з ватману або картону конус потрібного розміру. Щоб він не розвертався, закріпіть краю скотчем або просто склейте. Низ конуса одно ображати, щоб готову ялинку можна було встановити на горизонтальну поверхню.
4
Наклейте шишки на конус за допомогою клею «Момент». Почніть роботу з нижнього ярусу. Спочатку наклеюйте найбільші шишки. Поступово, у міру просування вгору, дрібніші.
5
Між шишками залишаться просвіти, в які буде видно конус. Закрийте їх за допомогою маленьких шишечок. Можна закріпити в цих місцях жолуді (звичайно, якщо вони у вас є). Пофарбуйте їх фарбою іншого кольору. Вони будуть виглядати як ялинкові іграшки.
6
Ялинка готова. Вона красива і оригінальна сама по собі, але при бажанні її можна ще й прикрасити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vifm5euDHmo