Як відправити смс в Польщу.

SMS-повідомлення виконують велику роль в сучасному спілкуванні. Вони дозволяють швидко передати інформацію, відзвітувати за минулий день або просто нагадати людині, що про нього пам'ятають і хвилюються. Сучасні технології зв'язку дозволяють відправляти повідомлення на всі оператори в усіх куточках світу, в тому числі і в Польщу .
Інструкція
1
Скористайтеся безкоштовними послугами з відправлення СМС від мобільних операторів Польщі. Для цього спочатку необхідно визначити, якому мобільному оператору відповідає номер вашого співрозмовника. Після цього зайти на офіційний сайт компанії і знайти напис «Bramka SMS», яка означає «відправити СМС». Приміром, у мобільного оператора «Orange» телефони мають коди - 510-517, 690, 780, 789 і 799. Знайдіть допомогою пошуковика сайт даної компанії і перейдіть в розділ відправки СМС. Введіть номер одержувача, напишіть повідомлення, введіть перевірочний код і відправте.
2
Перейдіть на сайт http://smsmes.com/, який містить різні джерела для відправки СМС по всьому світу. Знайдіть напис «СМС в Польщу " і перейдіть за посиланням. Виберіть один із способів відправки повідомлення і клацніть по посиланню. Приміром, є сервіс http://sms.pl/, який обслуговує більшість мобільних операторів Польщі.
3
Вам лише необхідно вибрати код і внести номер, після чого написати текст і натиснути кнопку відправки, яка по-польськи пишеться як "wyslij". Подібних сервісів досить багато в мережі інтернет, тому можете знайти найбільш підходящий через пошукову систему.
4
Запустіть програму для спілкування Skype. Цей додаток дозволяє відправляти повідомлення на мобільні телефони всіх ваших контактів. Вартість послуги визначається тарифами компанії, з якими можна ознайомитися на сайті http://www.skype.com/intl/ru/prices/sms-rates/#viewAllRates.
5
Поповніть ваш рахунок в системі «Skype». Для цього можете зайти в «Особистий кабінет» на сайті або натиснути кнопку «Внести гроші на рахунок» в меню «Skype» програми. Перейдіть на сторінку необхідно польського контакту і натисніть на кнопку текстового розмови. Внизу біля вікна смайликів буде напис «СМС». Натисніть на неї і введіть текст, далі виберіть один із зазначених телефонів і відправте повідомлення.