Як монтувати сендвіч панелі.

В даний час великою популярністю користуються сендвіч панелі. Їх зазвичай встановлюють на огороджувальні конструкції стін. При установці таких панелей необхідно слідувати певним алгоритмом.
Інструкція
1
Кріплення касетного профілю має бути виконано горизонтально. Особливу увагу слід приділити утеплювача. Укладіть його всередину каркаса стіни таким чином, щоб він не сповзав вниз. Пачки з касетним профілем розкладіть поруч з каркасом будівлі. Тим самим ви мінімізуєте відстань до місця установки.
2
Далі можете приступати до монтажу касет. Встановлюйте їх знизу вгору. Касети до елементів каркаса найкраще кріпити саморізами. Також для цієї мети добре підходять спеціальні цвяхи, які забиваються монтажним пістолетом. Між двома касетами обов'язково проклейте дві стрічки ущільнювачів, які зроблені з пінополіуретану. Скріпіть профілі між собою саморізами. У результаті повинно утворитися стеновое самонесучого покриття. Касету ви можете закріпити на колони каркаса, при цьому вам не будуть потрібні додаткові ригелі. Така стінна панель буде витримувати значні вітрові навантаження.
3
Потім між цоколем будівлі і першою касетою укладіть утеплювач. Між цоколем і першою касетою всередині будівлі встановіть доборний декоративний елемент. Він буде закривати утеплювач. Решта касети можна монтувати аналогічно. Не забувайте про ущільнювальну стрічку. Між собою їх потрібно скріплювати саморізами через кожні 300 мм.
4
Всередину касети укладіть утеплювач, а на ребра встановіть терморозрив. Тепер можете перейти до фасадної облицюванні. Для цієї мети ви можете використовувати найрізноманітніші матеріали. Великою популярністю користується профільований настил і сайдинг. Також ви можете застосувати композитні фасадні матеріали.
5
Якщо ви використовуєте конструкцію стіновий сендвіч панелі, яка має додатковий утеплювач, то всередині касети повинна бути зроблена додаткова жорсткість. Для цього використовуйте 2 мм профілі.