Як змінити папку temp. Як змінити шлях папки.

В сучасних операційних системах для службового використання застосовується особливий каталог - папка temp. Це скорочення від слова «Тимчасова», що відображає суть цієї папки. Файли встановлення програм, робоча інформація, частково розархівовані стислі папки - все це зберігається в temp. І в кожного користувача системи ця директорія окрема. Крім того, є загальносистемна папка тимчасових даних, загальна для всіх облікових записів. При бажанні можна змінити розташування цих папок, наприклад, коли залишається мало вільного місця на логічному диску з Windows.
Інструкція
1
Створіть папку з ім'ям Temp в тому місці, де ви б хотіли її бачити. Наприклад, відкрийте диск D: і натисніть правою кнопкою на вільному місці. Виберіть з контекстного меню пункт «Створити», наведіть курсор миші на випадну строчку «Папку». Наберіть латинськими символами ім'я для неї - Temp. Це обов'язкова умова коректної роботи всіх програм.
2
Відкрийте меню «Пуск», якщо ви використовуєте WINDOWS XP. Виберіть пункт «Налаштування» та натисніть лівою кнопкою миші по рядку «Панель управління». Знайдіть напис «Система» і натисніть її. Якщо у вас відображаються не значки, а категорії налаштувань, виберіть посилання «Продуктивність і обслуговування». Відкриється докладна сторінка, на якій ви побачите потрібну іконку.
3
Оберіть покажчиком миші вкладку з заголовком «Додатково», потім натисніть на кнопку «Змінні середовища» у нижній центральній частині вікна. На екрані виникне розділена на дві частини область. Вгорі вказано шляхи, тобто розташування користувача змінних temp і tmp, які заповнюють тимчасову папку вашого користувача. У нижній частині вікна, якщо скористатися смугою прокрутки, ви побачите адреси для загальних системних змінних, тобто джерел заповнення службової директорії temp.
4
Виділіть одноразовим натисканням сходинку temp у верхній половині вікна та натисніть кнопку «Змінити». Відкриється віконце із заголовком «Зміна користувальницької змінної» і з двома полями: ім'ям змінної і її адресою, тобто розташуванням. Введіть шлях до створеної в пункті 1 папці, наприклад, D: Temp і натисніть ОК. Тепер повторіть те ж саме з другою строчкою. Тепер тимчасові дані вашого користувача будуть зберігатися за вказаною адресою.
5
Прокрутіть список системних змінних в нижній половині вікна. Виділіть рядок, в якій записано TEMP C: WINDOWSTemp, і натисніть кнопку «Змінити». Відкриється діалог «Зміна системної змінної», в якому також є дві строчки. Знову впишіть шлях до створеної вами папці Temp і натисненням ОК підтвердіть свій вибір. Повторіть цю операцію для змінної tmp.
6
Натисніть ОК у нижній частині вікна і ще раз ОК, щоб закрити екран системних властивостей. Перезавантажте комп'ютер. Розміщення папки Temp завершено.
7
Якщо ви користуєтеся WINDOWS 7 або Vista, відкрийте меню «Старт», яке знаходиться в лівому нижньому куті екрану. Клацніть два рази по значку «Система» або виберіть посилання «Система і безпека», якщо у вас використовується вид по категоріях дій. Коли відкриється екран з переліком можливих операцій, клацніть лівою кнопкою по напису «Система». Так чи інакше, відкриється сторінка загальних відомостей про комп'ютер. У лівому стовпчику знайдіть посилання «Додаткові параметри системи» і натисніть її.
8
Натисніть кнопку «Змінні середовища» і побачите вікно зміни користувальницьких і службових змінних. Далі дійте, як описано в пунктах 4,5,6 даного керівництва.