Як перешити стару хутряну куртку. Як зробити виточки на хутряній жилетці.

Мода постійно змінюється, тому найпопулярнішою послугою хутряних ательє став перекрой і ремонт різних виробів, в тому числі і курток. Виріб можна оживити за допомогою вставок, зміни фасону і додаткових аксесуарів.
Інструкція
1
Зверніться в ательє. Визначте довжину куртки, наскільки коротше ви її хочете зробити, або навпаки, подовжити. Якщо ви бажаєте отримати верхній одяг по фігурі або замовити особливий крій, майстру доведеться розібрати куртку на шкурки і скласти заново, змінивши викрійку.
2
Подивіться на куртку , з яких шкурок вона зшита. Найлегше перекроюються вироби, зібрані з цілісних спинок, животиків, або з широких пластин. Якщо куртка зшита з однаково вузьких смужок хутра, переробка пройде складніше. На хутрі неможливо зробити виточки, майстер повинен підігнати всі деталі відразу і точно. Якщо фахівець допустив невеликий перекіс, це спотворить річ.
3
Зверніть увагу на стан речі. Реставратори хутряних виробів знають багато способів усунення потертостей на рукавах і комірі. Наприклад, облисілі манжети можна замінити шкіряними або трикотажними. У поєднанні з блискавкою і сучасним кроєм може вийти модний жакет.
4
Попросіть майстра вшити замшеві або шкіряні смужки по довжині куртки. Це називається «розшивання», такий метод дозволить уникнути хутряних заломів. Якісна реставрація хутра недешева, залежно від виду сировини зростатиме або зменшуватися вартість вихідної моделі куртки.
5
Шукайте хорошу майстерню. Після поганий переробки куртка може стати «колом» або почне розходитися по швах. Чим дорожче хутро, тим більше буде коштувати переробка. Можна заощадити, вирішивши з куртки зробити жилет. Збільшує вартість роботи і будь-яка додаткова деталь. За капюшон доведеться заплатити 10% від вартості роботи, стільки ж коштує підгонка виробу по фігурі. Накладні кишені ще + 2%. Крім роботи, треба буде оплатити вартість шкурок, які знадобляться майстру для переробки.
Зверніть увагу
Якщо ви прийдете в салон зі своїм матеріалом для переробки, майстер візьме гроші тільки за свою роботу.
Корисна порада
Використовуйте для зберігання куртки чохли з спанбонд. Це такий пористий нетканий матеріал, з антимолевими просоченням, яка не має запаху. Звичайний поліетиленовий пакет здатний зіпсувати будь-яку хутряну річ