Як відправити файл з інтернету на телефон.

Отправить файл на мобільний телефон за допомогою інтернету можна кількома способами. Для цього потрібно, щоб у телефон а був доступ до всесвітньої мережі і достатній обсяг інформації на носії, щоб зберегти переданий файл .
Інструкція
1
Запустіть ваш персональний комп'ютер. Виберіть файл , який ви хочете передати по інтернету на телефон. Зайдіть на вашу електронну поштову скриньку. Натисніть на кнопку «Створити лист». Текст листа писати необов'язково. Вкажіть тему повідомлення, щоб людина, яка буде приймати відправлений файл , знав, що це від вас і лист небезпеки не представляє. Потім натисніть кнопку «Додати файл ».
2
Перейдіть в директорію його зберігання. Двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Зачекайте, поки файл завантажиться. Потім натисніть «Відправити лист». Врахуйте, що розмір передачі файл ов суворо обмежений. Не можна за допомогою поштової скриньки відправляти файл и розміром більше 25 мб.
3
Повідомте людині, якій ви відправили файл , що він вже знаходиться у нього в електронній поштовій скриньці, якщо є така необхідність. Тепер уже все залежить від нього і його телефон а. За допомогою мобільного браузера він повинен вийти в інтернет, зайти на свою електронну поштову скриньку і завантажити відправлений вами файл . Це не повинно викликати складності, якщо телефон правильно налаштований і на його картці пам'яті достатньо місця, щоб прийняти файл відповідного розміру.
4
Скористайтеся сервісом відправки швидких повідомлень, щоб відправити файл з інтернету на телефон. Цілком підійде qip, icq або skype. Щоб відправити на телефон файл з інтернету таким чином, потрібно, щоб на телефон е одержувача також була встановлена аналогічна програма і було досить місця на карті пам'яті.
5
Запустіть будь-який зручний для вас з перерахованих вище додатків. Подивіться, чи знаходиться в мережі людина, якій ви хочете передати файл . Потім натисніть кнопку «Передати файл ». Виберіть файл з відповідної директорії на вашому комп'ютері і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. З вашого боку відправка підтверджена. Дочекайтеся, поки людина на іншому кінці мережі не підтвердить, що він згоден прийняти файл . Коли відправка почнеться, можете вважати, що справу зроблено.