Як знайти ноутбук в мережі.

Ноутбук , як і будь-який комп'ютер, можна підключити до загальної локальної мережі для обміну різними даними з іншими комп'ютерами в мережі або для здійснення доступу до інтернету.
Інструкція
1
Це можна зробити за допомогою мережевого порту Ethernet або за допомогою бездротових технологій wi-fi. Якщо фізичне підключення створено, залишиться тільки встановити вірні програмні налаштування. Переконайтеся в наявності мережевого підключення, запустивши «Центр управління мережами і загальним доступом». Якщо підключення встановлено, то в розділі підключень буде активна піктограма мережі.
2
Встановіть вірні настройки підключення в розділі TCP/IP. Якщо у вашій локальній мережі IP-адреси прописуються вручну, вкажіть унікальну адресу для мережевого підключення, потім шлюз і маску під мережі. Якщо адреси роздає маршрутизатор, залиште автоматичне визначення налаштувань. Натисніть на кнопку «Зберегти», якщо виробляли налаштування в системі.
3
Перевірте у властивостях комп'ютера, щоб ноутбук знаходився в тій же робочій групі, що і комп'ютери локальної мережі. Подивіться на карту всієї мережі в «Центрі управління мережами». Спробуйте виконати команду ping на IP-адреса ноутбука з іншого комп'ютера мережі. Переконайтеся, що програми для сканування мережевого трафіку або антивіруси не блокують мережеве з'єднання. Вимкніть брандмауер Windows. Перезавантажте комп'ютер, так як не всі мережеві настройки можуть спрацювати відразу ж.
4
Якщо команда ping виконалася успішно і в карті мережі ви побачили ноутбук, значить підключення здійснено успішно. Вам залишиться лише виділити папку для обміну даними по мережі і відкрити до неї доступ іншим комп'ютерам. Ви можете використовувати різні папки. Як правило, часто цією папкою служить категорія «Спільні документи» в локальному диску С. Не забувайте про те, що всі дані, які знаходяться в загальних папках, будуть повністю доступні іншим користувачам локальної мережі.