Як завантажити гру на ноутбук.

Вибір підходящої гри - напевно, найважче, з чим стикається гравець-любитель. Однак якщо ви придбали диск з грою, перед вами з'являється нова задача - встановити її на ваш ноутбук .
Інструкція
1
Незважаючи на складну назву (інсталяція), процес установки гри (та й будь-якої програми) досить простий. Перед установкою гри на ноутбук переконайтеся, що вимоги її до обладнання комп'ютера дотримані. Кожна більш-менш складна гра має свої системні вимоги, які зазвичай вказуються на зворотному боці упаковки диска. Якщо ваш ноутбук не відповідає навіть мінімальним вимогам, на жаль, встановлювати дану гру безглуздо. Спробуйте обміняти диск в магазині.
2
Вставте диск у привід ноутбук а. Зачекайте, поки не спрацює автозапуск носія і не з'явиться стартове вікно установки гри. Якщо автозапуск відключений або не спрацював, зайдіть на розділ оптичного носія та запустіть установку гри вручну. Для цього натисніть "Мій комп'ютер". Далі виберіть назву диска і натисніть на ньому правою клавішею миші. В контекстному меню натисніть «Відкрити через провідник».
3
Дотримуйтесь по етапах майстра установки. Зазвичай це стандартні запити: на який розділ встановлювати гру, чи створювати папку в меню «Пуск», чи робити ярлик на робочому столі та інші початкові параметри. Рекомендуємо встановлювати гри на розділ D або будь-який інший, не зачіпаючи системний розділ C, так як сучасні ігри вимагають досить багато вільного простору.
4
Якщо гра вимагає диск при запуску, для зручності можна зробити образ диска гри і підключати його у віртуальний привід. Однак багато гри мають вбудований захист, і створення образу гри може перерватися з помилкою. Після закінчення установки запустіть гру. Якщо при спробі її старту виникли повідомлення про помилки, не поспішайте їх закривати і видаляти гру. Пошукайте в інтернеті виникає помилку і дізнайтеся, як її виправити.