Як говорити по телефону безкоштовно.

Існує декілька способів зв'язку, використовуючи які, ви зможете безкоштовно говорити по телефону . Це значно спрощує життя у разі, якщо ви забули поповнити рахунок і якщо в даний момент просто немає такої можливості.
Інструкція
1
Скористайтеся послугою «Передзвоніть мені», щоб безкоштовно поговорити по телефону . У Російській Федерації з 2009 року діє законопроект про скасування стягування плати за вхідні дзвінки з абонентів мобільних операторів. У зв'язку з цією обставиною, скориставшись даною послугою, ви не витратите ні копійки з рахунку вашого телефону. Врахуйте, що є певний ліміт, який у кожного оператора різний. Уточніть його, щоб орієнтуватися у власних можливостях.
2
Зателефонуйте і скиньте виклик, щоб поговорити по телефону безкоштовно. Цей варіант аналогічний попередньому, тільки в даному випадку потрібен хоча б невеликий залишок на рахунку вашого мобільного телефону, достатній для здійснення вихідного дзвінка. Кошти не будуть з нього зняті, якщо ви вчасно скинете виклик. Зателефонуйте людині, з якою хочете поговорити, зачекайте кілька гудків і скиньте. Якщо у нього є така можливість, він вам напевно передзвонить.
3
Скористайтеся послугою «Дзвінок за рахунок співрозмовника», щоб зателефонувати безкоштовно. Суть даного методу полягає в наступному. У кожного оператора мобільного зв'язку є подібна послуга. Щоб їй скористатися, перед номером телефону вашого потенційного співрозмовника потрібно набрати певну комбінацію, яка у кожного оператора своя. Наприклад, у Білайн вона 05050, у МТС - 0880, а у Мегафона - 000.
4
Потім натисніть кнопку виклику. Вашого співрозмовника попередять, що розмова пройде за його рахунок. Якщо він з цим згоден, то виклик буде прийнятий. Оплата за даний розмова не відрізнятиметься від звичайної тарифікації вихідних дзвінків абонента, якому ви подзвонили.
5
Врахуйте, що даною послугою можна скористатися лише в рамках мережі одного оператора. Тобто, якщо ви захочете таким чином поговорити з абонентом іншого оператора мобільного зв'язку, вам це не вдасться.
У сучасному суспільстві, коли цінується кожна хвилина часу, телефонні розмови стали найпоширенішим видом спілкування серед людей. За допомогою засобів телефонного зв'язку спілкуються друзі і знайомі, рідні та близькі, ведуться ділові переговори. Як правильно говорити по телефону?

Основні правила, яких слід дотримуватися при розмові по телефону, повинні бути єдині для всіх працівників:

  • Відповідайте на всі вхідні дзвінки.
  • Знімайте телефонну трубку відразу після дзвінка, Не примушуючи клієнта додзвонюватись до установи годинами.
  • Відповідаючи на дзвінок, не забудьте вимовити слова вітання, назвати організацію і представитися.
  • Якщо абонент, який телефонував не представилася, ввічливо з'ясуйте ім'я та по батькові фразою: «Як я можу до вас звертатися? ».
  • Говорити по телефону потрібно коректно, намагаючись не допускати в розмові фраз:« Що вам потрібно »,« Нікого немає »,« Нічого не знаю ». Це підриває престиж установи і викликає неоднозначне ставлення до працівникам, змушуючи сумніватися в їх професійної компетенції.
  • Слідкуйте за своєю вимовою, інтонацією і темпом мовлення, намагаючись, щоб подзвонив чоловік добре розумів вас.
  • Якщо під час телефонної розмови включилася друга телефонна лінія, то необхідно вибачитися перед першим абонентом, зняти трубку і повідомити другого абоненту, що ви зайняті. Обов'язково запитайте його про те, чи буде він очікувати або ви передзвоніть йому пізніше. Тільки після цього продовжуйте розмову з першим абонентом.
  • Якщо подзвонив питає співробітника, який в даний час відсутній, обов'язково вибачитеся і уточніть час, коли він перебуватиме на робочому місці.
  • Уважно вислухайте абонента, намагайтеся не перебивати і не сперечатися з ним. Це самий хороший спосіб отримати від співрозмовника необхідну інформацію.
  • В кінці розмови подякуйте за зроблений дзвінок.

При веденні телефонних розмов з друзями і близькими існують свої тонкощі. Не забувайте про правила хорошого тону. Перед самим розмовою психологи рекомендують зробити одне-два ввідних пропозиції, а вже потім продовжити бесіду. Запитайте одного, чи є у нього вільний час для телефонної розмови. За етикетом розмова повинна припиняти той, хто позвоніл.Еслі ви будете дотримуватися цих нескладних рекомендацій, то телефонні розмови стануть для вас прекрасним способом для спілкування з багатьма людьми.