Як купити пластикові вікна.

Неодмінним атрибутом як офісу, так і домашнього інтер'єру на сьогоднішній день є пластикові вікна . Фірми-виробники пластикових вікон з кожним днем прагнуть вдосконалити і доповнити функції і якість своєї продукції. Як же правильно вибрати, замовити і купити пластикові вікна ?
Вам знадобиться
  • - пропозиції фірм, що займаються продажем пластикових вікон.
Інструкція
1
Ознайомтеся з пропозиціями і асортиментом продукції сучасних виготовлювачів пластикових вікон. Широкий асортимент вікон за різними матеріалами і функціональності дає можливість підібрати варіант, який підійде саме вашому будинку. Також зверніть увагу на спектр послуг кожної компанії. Підберіть найбільш вигідне для вас пропозицію. Наприклад, багато фірм, що займаються продажем пластикових вікон, влаштовують вигідні для своїх клієнтів акції або надають безкоштовну послугу установки нових вікон і демонтажу старих, за умови, що замовлення складе певну, обумовлену заздалегідь суму.
2
Продумайте заздалегідь, яку функцію стануть виконувати нові пластикові вікна . Від цього залежатиме модель вікна і функції, якими його можна оснастити. Наприклад, якщо це єдине вікно у ванній кімнаті, то воно обов'язково повинно мати опцію провітрювання.
3
Зверніться у фірму з виготовлення та встановлення пластикових вікон, яку ви обрали заздалегідь. Детально поясніть співробітникам фірми, чого саме ви очікуєте від нових вікон. Можливо, у вас з'явитися бажання збільшити наявні віконні прорізи. В такому випадку обов'язково обговоріть цей момент з співробітниками фірми. Безліч організацій, що працюють з пластиковими вікна ми, зможуть надати вам послугу розширення старих прорізів.
4
Замовте нові пластикові вікна і очікуйте їх доставки в обумовлений час. Оплатіть замовлення, згідно з виставленим рахунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LKCmikwpcCo
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, як довго в вашому домі зберігається тепло. Враховуючи, що найбільші тепловтрати відбуваються саме через вікна, зважте всі «за» і «проти» двокамерних і трикамерних пластикових вікон.
Корисна порада
Домовтеся заздалегідь про дату і час, коли співробітники фірми зможуть заміряти розміри майбутніх вікон. Якщо ж така послуга не передбачена, або за її виконання потрібна додаткова плата, зробіть виміри самостійно і надайте співробітникам фірми розміри майбутніх вікон для їх виготовлення.