Як відкрити двері без ключа.

Звичайно, ви подбали про безпеку своєї квартири. Непроханого гостя чекають надійні замки і міцна двері. Але, як бути, якщо ви втратили ключ або він зламався в замку, і відкрити двері без ключа не представляється можливим.

Зазвичай, майстри, яких величезна кількість, пропонують відкрити двері пошкодивши при цьому замок, а буває що і двері. Для того, щоб не зіпсувати всі заходи безпеки, прийняті вами для безпеки потрібно спеціальні документи.Открить двері без ключа можна за допомогою фахівців, звернувшись у відповідну організацію. Варто пам'ятати про те, що вони візьмуться за роботу тільки в тому випадку, якщо ви документально підтвердите що є власником приміщення. Треба сказати робота проводиться якісно і з мінімальними фінансовими втратами для господаря. Якщо ваші документи на приміщення знаходяться всередині, розкрити двері можна в присутності дільничного міліціонера.Еслі фахівці завідомо дали вам гарантію не пошкодити замок, але в процесі роботи він все ж був пошкоджений, ви має право звернутися за компенсацією в організацію, в яку ви звернулися. Найчастіше, вартість замка дуже швидко відшкодовується, а часом, навіть безкоштовно встановлюється новий замок або дверь.Главное правило безпеки: бути уважними до речей, несучим яку або матеріальну цінність, втрата ключа може мати на увазі заміну замка.

Дуже неприємна, але, на щастя, рідкісна ситуація, коли втрачаєш ключі від свого автомобіля. Трапляється це найчастіше через власну неуважність або неуважності. На жаль, від цього ніхто не застрахований, у тому числі і власники "Пріори". Тому кожен власник вітчизняного автомобіля повинен знати способи відкривання дверей залізного коня за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - дерев'яні клинці;
  • - дріт;
  • - молоток;
  • - скотч.
Інструкція
1
Як відомо, блокування дверей "Пріори" здійснюється за допомогою центрального замка. В деяких випадках за рахунок сигналізації. При відсутності можливості скористатися запасним комплектом ключів розблокування дверей можна зробити за допомогою звичайнісінької дроту. Вона повинна бути жорсткою, але не товстою.
2
Вставте дріт над ручкою між самим склом і його ущільнювачем. При цьому гачок, зроблений на кінці дроту, повинен дивитися назад. Заведіть гачок між ручкою і личинкою, після цього штовхніть її, поки вона не упреться в тягу. Тепер обережно підчепити собачку і підійміть її, тим самим відкривши двері.
3
Другий спосіб відкривання "Пріори" без ключа більш трудомісткий, але, незважаючи на це, цілком здійсненний. Для цього знадобляться дерев'яні клини, ширина яких повинна бути 3-5 сантиметрів. Клини обов'язково оберніть ганчіркою, щоб не пошкодити вузли автомобіля, після чого вбийте їх від руки в щілину, розташовану між дверима і кузовом. Щоб уникнути пошкодження лакофарбового покриття місце навколо вийшла щілини обклейте скотчем або ізоляційною стрічкою. Тепер просуньте в щілину дріт і спробуйте дотягнутися нею до кнопки центрального замка або ручки відкривання дверей, після чого ви легко її відкриєте.
4
Якщо ви з якоїсь причини не можете скористатися першими двома способами відкривання дверей "Пріори", доведеться що-небудь зламати або розбити. Найчастіше під роздачу потрапляє скло. Але, перш ніж розбивати його, з'ясуйте, яке з стекол більш дешеве. Як правило, більш дешевим виявляється не те, що має менший розмір. Незайвим буде заздалегідь подбати про наявність скла для заміни розбитого, їздити без якого небезпечно. Для нанесення удару найкраще використовувати важкий молоток, при цьому бити їм потрібно акуратно, але не дуже сильно.
5
Якщо ж і цей спосіб вам не підходить, то виходом із ситуації, що склалася стане звернення в спеціалізовану компанію, яка пропонує послуги по відкриванню дверей. Спеціаліст фірми після перевірки ваших документів і паперів на автомобіль за допомогою спеціального обладнання швидко відкриє двері вашої "Пріори". Цей спосіб є найбезпечнішим з усіх вищенаведених варіантів.
Зверніть увагу
Перш ніж розкривати свій автомобіль, подбайте про наявність всіх необхідних документів на право володіння транспортним засобом і документів, за допомогою яких ви зможете підтвердити свою особистість. Це дозволить уникнути проблем з громадянами, які можуть прийняти вас за викрадача і здати у відповідні органи.