Як купити квартиру в Одесі.

Якщо ви хочете купити квартиру в приморському місті, приїжджайте до Одеси і вибирайте житло по своєму смаку і гаманцю. Адже Одеса - це місто з багатющою історією, літературними і музичними традиціями. Загалом, в цьому місті не засумуєш.
Інструкція
1
Вирішіть, в якому районі Одеси ви хотіли б проживати. Зрозуміло, квартири в історичному центрі міста стоять набагато дорожче, ніж в багатоповерхівках спальних районів. Якщо вашу душу гріє тільки той факт, що ви будете жити в місті Бабеля і Утьосова, вибирайте квартиру в будинках старого фонду.
2
Купіть свіжі газети з оголошеннями про продаж нерухомості («П'ятниця», «купи-продай», «AVISO») і ознайомтеся з пропозиціями. Виберіть найбільш кращі варіанти і зателефонуйте продавцям, щоб домовитися про час огляду. Додайте в цих газетах і свої оголошення про купівлю квартири, вказавши приблизні характеристики майбутньої житлоплощі, вартість та контактні дані.
3
Подивитися і розмістити оголошення ви зможете і на офіційних сайтах деяких газет: «купи-продай» (www.kupi-proday.net), «AVISO» (http://aviso.ua). До багатьох оголошеннях про продаж квартир прикріплені та фотографії. Так що вам вдасться оцінити і їх планування. Зареєструйтеся та заповніть форму оголошення на сайтах газет, помістивши його у відповідну рубрику. Ваше оголошення з'явиться в одному з найближчих випусків видання.
4
Уважно дивіться вподобані вам квартири. Особливу увагу приділіть тим їх характеристикам, про які зазвичай не повідомляється в оголошеннях: наявності галасливих автострад, виробничих підприємств, неблагонадійних сусідів. Попросіть власника (або ріелтора) показати вам документи на квартиру і обов'язково зніміть з них копії, щоб перевірити «чистоту» майбутньої угоди.
5
Складіть договір купівлі-продажу і завірте його в нотаріуса. Від вас буде потрібно тільки паспорт і довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (якщо ви житель Росії - другий документ). Після цього вирушайте разом з продавцем в реєстраційний центр. Тільки після реєстрації угоди віддавайте гроші під розписку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uoxCBoZFhP4