Як дати безкоштовне оголошення без реєстрації.

Подати в інтернеті безкоштовне оголошення без реєстрації можна і покупцям, і продавцям того чи іншого товару або послуги. Однак перш ніж оголошення з'явиться на сайті, воно пройде обов'язкову модерацію.
Інструкція
1
Зайдіть на один із сайтів в інтернеті, що пропонують розмістити оголошення безкоштовно і без реєстрації (наприклад, www.vip-doski.ru). Зверніть увагу: якщо у вас замість реєстрації попросять тільки номер мобільного телефону, то, швидше за все, адміністрація сайту зацікавлена в справах, вельми далеких від розміщення оголошень. Тому перш ніж подавати його на подібному сайті, спробуйте ознайомитися з тими, що вже є на його сторінках (хоча і це зовсім не гарантує того, що гроші з вашого телефону не зникнуть після того як ви вкажете номер).
2
Ознайомтесь з правилами і умовами розміщення оголошень на сайті. Особливу увагу ділите розділу, в якому зазначені теми, заборонені до публікації. Зайдіть на вкладку «Додати оголошення » і виберіть відповідну категорію, залежно від того, продаєте ви або купуєте товар (і який саме), надаєте послуги або маєте потребу в них (і які саме). Внесіть в запропоновану форму текст оголошення, вказавши всі характеристики товару чи послуг, а також (за бажанням) вартість.
3
Вкажіть та контактну інформацію (номер домашнього або стільникового телефону, адресу електронної пошти, ICQ, Scype і т.п.). Наведіть та інші додаткові відомості, які, на вашу думку, можуть допомогти потенційному клієнтові або покупцеві швидше розібратися в якостях вашого товару чи послуг. Якщо ви дієте в інтересах організації, вкажіть її найменування (при бажанні) і сферу діяльності. Однак перед цим перевірте, чи дозволено від імені організацій розміщувати безкоштовні оголошення без реєстрації на даному сайті.
4
Прочитайте оголошення ще раз, відредагуйте при необхідності і натисніть кнопку «Додати». Не хвилюйтеся, якщо ваше оголошення не з'явилося в списку розміщених відразу ж. Як тільки воно пройде обов'язкову модерацію, воно буде розміщене у відповідному розділі.