Як купити лімузин.

Зазвичай покупкою лімузинів для зірок шоу-бізнесу і просто багатих людей займаються їх секретарі. Але якщо ви вирішили, припустимо, відкрити фірму з організації весіль, вам доведеться купувати його самостійно.
Інструкція
1
Зверніться в одну з фірм, що займаються продажами лімузинів (знайшовши рекламу компанії в газетах або в інтернеті), і виберіть по каталогу лімузин, який ви хочете придбати. Нерідко в Москві та інших великих містах проходять і автовиставки, на яких виставляються останні моделі автомобілів відомих виробників, в тому числі і лімузини. Відвідайте подібну виставку, зробіть замовлення і проведіть тест-драйв.
2
Якщо ви хочете придбати лімузин через посередників на вторинному ринку, не купуйте машину старше 7-ми років, щоб для її провезення вам не довелося нести додаткових витрат з оплати митних зборів. Укладіть договір з продавцями лімузина. У договорі повинні бути чітко обумовлені всі характеристики і стан машини, її інтер'єр і комплектація, а також терміни поставки, так як лімузин - задоволення не з дешевих і поставляють їх в основному за попереднім замовленням.
3
Виберіть форму оплати покупки. Якщо ви хочете взяти машину в кредит, то в залежності від того, прописані ви в тому ж регіоні, де знаходиться фірма-посередник, чи ні, сума кредиту може бути необмеженою або встановлена в межах 600 000-700 000 рублів. Для оформлення кредиту підготуйте наступні документи: - завірену копію паспорту (всі сторінки); - завірену копію другого документа (прав, закордонного паспорта, СНІЛС або ІПН); - довідку про доходи на фірмовому бланку (із зазначенням юридичної адреси, ОГРН і контактних даних компанії) ; - довідку за формою ПДФО-2; - завірену копію трудової книжки (для фізичних осіб).
4
Оформіть кредит або внесіть передоплату (не менше 20% від загальної вартості лімузина). Отримайте документи про вантаження машини (в разі замовлення) і розплатитеся. Заберіть автомобіль на митному терміналі по акту прийому-передачі, відповідно до замовлення.