Як говорити і не замислюватися.

Іноді трапляється так, що ви заздрите людям, які видають зв'язний текст з кулеметною швидкістю або зліться на себе через те, що занадто довго думали, що сказати, а момент був упущений. Або довго обирали найкращий варіант побудови фрази, а вас не дослухали. У цей момент, як правило, у багатьох людей виникає бажання - говорити і не замислюватися.
Інструкція
1
Не заздріть здібності людини говорити дуже швидко. Зазвичай такі люди сильно порушені у спілкуванні, реагують як холерики і схильні до перепадів настрою. Вони частіше хворіють таким захворюванням, як маніакально-депресивний психоз. З ними не завжди комфортно бути поруч і це може заважати не менше, ніж нерішучість. Для роботи в команді вони не кращі співробітники.
2
У таких людей варто повчитися одного важливого якості - вмінню прощати собі помилки заздалегідь, тобто визнати право помилитися для себе. Думаєте, що ведуть на радіо мало говорять дурниць? Ні, вони постійно помиляються, але ж не бояться говорити далі! Дозвольте собі дати неточний або неповний відповідь або поставити запитання з помилкою, і вам менше доведеться дорікати собі в нерішучості. Ніхто не очікує від вас абсолютної досконалості, більше того, занадто «правильні» люди дратують.
3
Постійно працюйте над розвитком своєї промови. Якщо вас більше хвилює спілкування в професійній сфері, читайте якомога більше відповідної літератури, промовляючи про себе прочитаний текст. Кількість перейде в якість, ваш мозок стане впевненіше будувати фрази і вони почнуть народжуватися набагато швидше. Якщо є час, після прочитання важливого пропозиції закрийте його рукою і відтворіть по пам'яті своїми словами. Це розвиває оперативні характеристики мислення, тобто з часом ви будете швидше вибирати кращий варіант фрази.
4
Крім того, збільшена компетентність буде помічена і добре вплине на професійні перспективи. Якщо ви хочете ефективніше спілкуватися в особистому спілкуванні, читайте за такою ж методикою популярну психологічну літературу та книги по своєму хобі. А потім діліться знаннями з тими, хто поділяє ваше захоплення. Людина, яка володіє великою кількістю свіжої інформації, буде дуже цікавий навіть незнайомим людям. Ви будете почувати себе впевненіше, говорити швидше і не замислюватися.