Як дивитися фільми у форматі 3D. Як дивитися 3d на комп'ютері.

Багато хто хотів би дивитися 3D- фільми , не відвідуючи при цьому кінотеатр. Дана можливість цілкомздійсненна при наявності певного обладнання. Природно, необхідно правильно його налаштувати і використовувати.
Вам знадобиться
  • - 3D-окуляри;
  • - 3D-монітор;
  • - Телевізор з функцією 3D.
Інструкція
1
Виберіть дисплей, на якому ви будете переглядати фільми в форматі 3D. Якщо для цієї мети ви хочете використовувати комп'ютерний монітор, то придбайте обладнання, що підтримує передачу 3D-зображення. Вони коштують трохи дорожче в порівнянні зі звичними 2D-моніторами.
2
Пам'ятайте про те, що для перегляду відеофільмів у високому дозволі вам буде потрібно досить потужний комп'ютер. Особливу увагу приділіть відеокарті. Це пристрій повинен підтримувати функцію передачі 3D-зображення. Практично всі сучасні відеоадаптери підходять для здійснення даного процесу. Підключіть монітор до системного блоку, використовуючи канал DVI або HDMI. Врахуйте, що через порт VGA (D-Sub) може бути переданий тільки аналоговий сигнал.
3
Увімкніть режим 3D в настройках монітора. Встановіть відповідний програвач і запустіть потрібний файл. Одягніть заздалегідь підготовлені 3D-окуляри. Обов'язково переконайтеся в тому, що даний аксесуар підходить для експлуатації спільно з обраним монітором.
4
Якщо ви не хочете купувати додатковий дисплей для комп'ютера, але у вас є телевізор з функцією показу 3D-зображення, то використовуйте його. Підключіть його до відеокарти, використовуючи зазначені вище канали.
5
Увімкніть телевізор і виберіть джерело відеосигналу, вказавши використовуваний порт. Перемкніть режим роботи телевізора, щоб пристрій обробляло 3D-зображення. Якщо ви використовуєте телевізор одночасно з монітором, то налаштуйте параметри їх спільної роботи.
6
Зазвичай 3D-окуляри продаються в комплекті з певними моделями телевізорів. Якщо у вас відсутній даний аксесуар, то придбайте потрібну кількість очок, попередньо переконавшись в їх сумісності з моделлю вашого телевізора. Ви також можете використовувати Blue-Ray програвач для перегляду дисків з 3D-фільмами, якщо не хочете підключати телевізор до ПК.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ikvDm--0q1Y