Як купити золотий злиток.

Вкладення в золоті злитки - перевірений століттями засіб збереження заощаджень. Золото має високу ліквідність, і при зростанні світових цін на дорогоцінні метали злиток може принести дохід.
Інструкція
1
Оберіть великий банк, який має ліцензію на здійснення продажу злитків дорогоцінних металів. Отримайте в банку інформацію по ваговій номенклатурі золота (найчастіше пропонуються стандартні злитки від 1 до 1000 г).
2
Купуючи злиток , майте при собі документ, що засвідчує вашу особу.
3
Вибравши злиток потрібної ваги, перевірте його маркування. Згідно сучасним федеральним постановам про дорогоцінні метали заводи-виробники повинні ставити на злитку напис «РОСІЯ», товарний знак підприємства-виробника та шифр (номер) золотого злитка. Також має бути зазначено найменування і марка металу, номінальна маса і масова частка наявного дорогоцінного металу в злитку в пробах. На злитку може бути поставлений товарний знак замовника (кредитної організації тощо) чи інша символіка, узгоджена з виробником. Також допускається опис реквізитів злитка англійською мовою.
4
Ні для кого не секрет, що навіть найменше пошкодження може згодом помітно знизити ціну злитка. Тому задумаєтеся про збереження золота. Зручно і вигідно відразу домовитися з банком про послуги відповідального зберігання злитків дорогоцінних металів в общебанковском або індивідуальному, орендованому на певний строк сейфі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T31fU4sLSqQ
Зверніть увагу
Більшість банків, що реалізують злитки дорогоцінних металів, також пропонують послугу з відкриття «золотого рахунки», тобто вкладу, який пов'язаний не до якої-небудь грошовою одиницею, а до дорогоцінних металів. Подібні вкладення дозволяють мати у власності золото, але ці злитки не можна буде «подивитися і помацати» в будь-який момент. У цьому випадку золото знаходиться в сейфах банку, а інвестор має не тільки відсотки за вкладом, а й прибуток, що виникає завдяки зростанню ціни на золото.
Корисна порада
Вибираючи злиток в якості цінного і завжди актуального подарунка, зверніть увагу на злитки в спеціальних святкових упаковках.