Як обкатати шиповану гуму.

Кожному автовласнику відомо, що динаміка автомобіля залежить від якості шин. Так, динаміка літньої і зимової гуми буде різною. Пов'язано це з тим, що шипована гума розроблена для їзди по слизькій дорозі - вона запобігає пробуксовку коліс, забезпечує більшу тягу. Якщо ви вперше сідайте на кермо після установки шиповану гуми, намагайтеся водити якомога акуратніше, і обов'язково познайомтеся з правилами обкатки зимових шин.
Вам знадобиться
  • - Автомобіль;
  • - Нова шипована гума;
  • - Місце для обкатки (звичайна проїжджа частина або заміська дорога).
Інструкція
1
Встановіть шиповану гуму на всі чотири колеса транспортного засобу. Це необхідно для того, щоб «поведінка» коліс було абсолютно однаковим. Пам'ятайте про те, що установка гуми з шипами на одну вісь автомобіля - це значний ризик. На слизькій дорозі ваш транспортний засіб може повести себе абсолютно непередбачувано. Небезпечна ситуація може виникнути навіть у тому випадку, якщо у вас повнопривідний автомобіль.
2
Приступайте до обкатці коліс на швидкості 60-70 км/ч. Важливо: на цій швидкості ваше авто повинно пройти не менше п'ятисот кілометрів. Чи не розганяйтеся, побережіть нову гуму , власні гроші і нерви. Тільки подолавши дистанцію в 500 км ви можете бути впевнені, що шипи встали на свої місця і повністю готові до роботи.
3
Дуже уважно простежте за зміною тиску в шинах. Варто мати на увазі: якщо ви їздите на приспущених шинах з шипами, то, швидше за все, шипи на гумі дуже швидко зносяться або навіть випадуть.
4
Якщо вам потрібно накачати шини з шипами, виробляєте процедуру тільки в спеціальному помещеніі.Прі купівлю шиповану гуми уточніть у продавця, як краще обкатати ее.Проверяйте тиск в шинах не рідше, ніж раз на місяць. Погодьтеся, краще перестрахуватися, ніж незабаром знову витрачатися на придбання комплекту шиповану гуми.
5
Виробляючи обкат нової шиповану гуми, уникайте динамічних стартів, а також різких гальмувань. Пам'ятайте, що в період обкатки рухатися з місця і гальмувати ви повинні плавно - це потрібно, в першу чергу, для вашої безпеки, але також і для того, щоб шипована гума прослужила довго.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AxQUAFSVOLU