Як прибрати шуми в мікрофоні.

Мікрофон в комп'ютерах використовується найчастіше для запису звуку або для спілкування по інтернету. Зазвичай при неправильній його налаштуванні виникають різні перешкоди, а часто буває і так, що вони зовсім не пов'язані з мікрофоном.
Вам знадобиться
  • - драйвер звукової карти.
Інструкція
1
При виникненні шумів у вашому мікрофоні зайдіть в налаштування аудиоустройств, які доступні в програмі драйвера вашої звукової карти або на панелі управління в меню «Звукові пристрої». Вимкніть всі використовувані при роботі пристрою звукові ефекти і встановіть прапорець на параметр «Придушення луна», після чого застосуйте зміни і перевірте наявність перешкод.
2
Якщо у вас виникають несправності в роботі мікрофона при спілкуванні в «Скайпі», «Мейл Агента» та інших програмах для зв'язку, перевірте настройки пристрою в параметрах програми, а якщо потрібно, збільшіть гучність переданого сигналу.
3
Зверніть увагу, що це можна зробити як в програмі, так і в загальних налаштуваннях системи у відповідному меню панелі керування. У другому випадку найкраще встановіть максимальну гучність для всіх програм, а потім налаштуйте гучність окремо для кожного задіє мікрофон елемента системи.
4
Якщо вам потрібно прибрати шуми при запису звуку через мікрофон, скористайтеся спеціальним пультом мікшера. У разі відсутності у вас такої можливості забезпечте в кімнаті максимально можливу тишу, упевніться також у тому, що причиною перешкод нічого очікувати бути голосно працюючий кулер або жорсткий диск комп'ютера. Найкраще при записи використовувати спеціальні програми для роботи зі звуком, наприклад, програмне забезпечення виробників Sony або Nero.
5
Також переконайтеся в тому, що ваша звукова карта здатна забезпечити вам потрібний рівень придушення шумів. У разі якщо вона інтегрована в материнську плату, купите зовнішній звуковий адаптер. Якщо ви збираєтеся часто користуватися звукозаписом, придбайте професійну карту, а найкраще мікшерний пульт, оскільки стандартними засобами неможливо забезпечити гарну якість звуку.
Корисна порада
Для запису звуку користуйтеся спеціальним обладнанням.