Як встановити драйвер в телефон.

Драйвер - це програмне забезпечення для підтримки пристроєм роботи тієї чи іншої функції. Драйвер а бувають різними відповідно до використовуваною операційною системою, тому перед завантаженням в обов'язковому порядку дізнавайтеся версію, инсталлированную в ваш мобільний пристрій.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - кабель підключення телефону до комп'ютера.
Інструкція
1
Дізнайтеся версію операційної системи, встановленої у вашому телефоні. Ви можете це зробити, проглянувши документацію, що йде в комплекті, а також знайшовши опис вашої моделі на офіційному сайті виробника. Далі знайдіть сайт, на якому доступно скачування потрібного вам драйвера.
2
По можливості вибирайте ресурси з хорошими відгуками, оскільки останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов'язані з відправкою викликів і СМС-повідомлень на короткі номери встановленими в смартфон додатками.
3
Знайдіть підходящої вашої версії операційної системі драйвер, завантажте його на ваш комп'ютер, після чого в обов'язковому порядку виконайте його перевірку антивірусною програмою. По можливості вивчіть исходник на наявність шкідливого коду. Після цього скопіюйте инсталлер в пам'ять вашого телефону, виконавши пару за допомогою USB-кабелю або бездротового Bluetooth-з'єднання.
4
В меню вашого телефону відкрийте модуль пам'яті, в який виконувалося копіювання файлу установки драйвера. Запустіть його, виконайте процес інсталяції, слідуючи вказівкам меню. Зверніть увагу, що драйвера не повинні запитувати у вас відправку СМС-повідомлень або вихідних дзвінків. Вони також можуть запросити доступ додатку до інтернет-підключенню для коректної роботи або подальшого оновлення, тут все залежить від типу самого драйвера. Найкраще погоджуйтеся в тому випадку, якщо підключення відбувається з використанням безлімітного тарифного плану.
5
Якщо у вас немає доступу до комп'ютера, завантажте драйвер з браузера вашого мобільного пристрою. Цей варіант набагато гірше, оскільки вам в більшості випадків буде недоступна перевірка на віруси і перегляд вихідного коду. Якщо ж у вашому смартфоні все-таки встановлена система забезпечення безпеки, скануйте пам'ять після завантаження драйвера і тільки після цього виконуйте установку в тому ж порядку.
Корисна порада
Встановіть в ваш смартфон антивірусну систему.
Установка USB- драйверів необхідна для забезпечення можливості взаємодії комп'ютера з мобільним пристроєм в режимі передачі даних або модему. Багато виробників включають в комплект поставки спеціальні сполучні кабелі, призначені для зв'язку комп'ютера з телефоном. Деякі з них мають на увазі установку драйверів .
Інструкція
1
Вставте CD-диск, який входив в комплект поставки, в комп'ютер і виконайте рекомендації майстра установки (за наявності диска) або виконайте установку необхідних USB- драйверів вручну.
2
Скачайте архів з необхідними драйверами з сайту виробника мобільного пристрою і розпакуйте завантажені файли в папку на робочому столі комп'ютера.
3
Виконайте з'єднання мобільного пристрою та комп'ютера за допомогою з'єднувального USB-кабелю і дочекайтеся визначення нового пристрою на екрані комп'ютера у вікні інструменту «Майстер нового устаткування».
4
Застосуйте прапорець на полі «Установка з вказаного місця» і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання команди.
5
Застосуйте прапорець на полі «Включити наступне місце пошуку» і натисніть кнопку «Обзор» для відкриття шляху до створеної на робочому столі папки з файлами драйверів .
6
Натисніть кнопку "Далі" для підтвердження свого вибоя і дочекайтеся появи нового діалогового вікна з повідомленням про успішне завершення процесу установки.
7
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження застосування вибраних змін і повторіть вищеописаний алгоритм дій в інструменті «Майстер установки нового обладнання».
8
Дочекайтесь повідомлення майстра про успішну установку нового обладнання та від'єднайте мобільний пристрій.
9
Виконайте повторне підключення телефону до комп'ютера для перевірки режимів роботи і перейдіть в главрое меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції перевірки та оновлення драйвера хост-контролера USB 2.0.
10
Викличте контекстне меню об'єкта «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Управління».
11
Розкрийте посилання «Службові програми» і вкажіть групу «Диспетчер пристроїв».
12
Перейдіть в пункт «Пристрої по типу» в меню «Вид» і викличте контекстне меню елемента «USB 2.0 EHCI хост-контролер» кліком правої кнопки миші.
13
Використовуйте команду «Оновити драйвер» і вкажіть пункт «Автоматична установка (рекомендовано)».
14
Натисніть кнопку "Далі" для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово».