Як зібрати телефон.

Збірка будь-якого телефону здійснюється в зворотному порядку процедури його розбору. Перш ніж розбирати ваш мобільний пристрій, ознайомтеся з умовами, прописаними в гарантійному талоні, а також почитайте технічну документацію касаемо вашої моделі.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - тонка плоска викрутка або негострий ніж.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню таким чином, щоб вам зручно було розбирати телефон, не втративши при цьому дрібних його деталей, а також щоб не пошкодити внутрішні пристрої. Підберіть викрутку, за розмірами підходящу до шурупів вашого телефону , оскільки якщо вона буде більше роз'ємів болтів вашого телефону , ви можете пошкодити кріпильні елементи, після чого вам доведеться їх міняти.
2
Якщо у вас є камера з функцією запису відео, виконайте запис процесу розбірки, щоб надалі не забути послідовність. Якщо ж у вас немає такої можливості, просто покроково записуйте процес на папері і виконуйте замальовку схем підключення пристроїв, якщо це буде потрібно.
3
Вимкніть телефон, відкрийте кришку батарейного відсіку і виймайте акумулятор. Дістаньте сім-карту і знімний накопичувач. Відкрутіть з задньої стінки телефону всі наявні шурупи, зверніть увагу, що в деяких моделях вони можуть бути приховані під спеціальними сервісними наклейками. Після цього акуратно подденьте частина корпусу вашого мобільного пристрою за допомогою плоскої викрутки або неострого ножа, а краще всього використовуйте пластикову карту.
4
Якщо потрібно, акуратно від'єднайте камеру від задньої стінки корпусу. Після того як знімете корпус телефону , уважно вивчіть його вміст. Відкрутіть мікросхему, від'єднайте клавіатуру телефону , не забудьте також про бічні кнопки блокування та регулювання рівня звуку. Вийміть кнопки клавіатури, втолкнув їх із зовнішнього боку.
5
Виконайте збірку вашого мобільного пристрою в зворотній послідовності, звертаючи увагу на відповідність розмірів шурупів різьбі корпусу. В обов'язковому порядку закріплюйте болти на внутрішніх пристроях телефону , щоб запобігти їх поломку при наступному падінні вашого апарату. Вставте сім-карту, поверніть на місце знімний накопичувач і акумулятор. Закрийте кришку телефону і перевірте його роботу.
Корисна порада
Перед розбиранням телефону застелите поверхню світлою тканиною, щоб не втратити дрібні деталі.