Як зробити веб-камеру.

Веб-камера - це спеціальний пристрій, що підключається до комп'ютера або телефону для передачі зображення видошукача в поточному режимі. Найчастіше використовуються спеціально обладнані камери для використання їх з метою спілкування по інтернету, проте є і способи використання альтернативного обладнання в цих цілях.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб скористатися вашим фотоапаратом як відеокамери, дізнайтеся можливості вашої моделі обладнання щодо даної теми в інтернеті. Найчастіше для звичайних фотоапаратів даний режим використання недоступний, проте якщо у вашій моделі передбачено дві матриці (для фотографії і запису відео), цілком можна налаштувати другий в якості веб-камери. Для цього скачайте програмне забезпечення, відповідне виробнику і типом матриці, і знайдіть кабель для підключення пристрою до комп'ютера. Зазвичай вони йдуть в комплекті з пристроєм.
2
Виконайте інсталяцію завантаженого програмного забезпечення і необхідні налаштування. Підключіть фотоапарат до комп'ютера, включіть в режимі використання веб-камери. Зверніть увагу, що якщо камера розпізнається в системі, її налаштування можна буде провести також в меню пристроїв панелі управління вашого комп'ютера. Далі налаштуйте програмне забезпечення для передачі даних в мережу і вкажіть пристрій, яким збираєтеся користуватися.
3
Якщо ви хочете налаштувати ваш телефон як веб-камери, переконайтеся в можливості даної дії щодо вашої моделі. Більшість з них підключається за допомогою створення бездротового з'єднання (характерно для смартфонів) або при сполученні за допомогою USB-кабелю.
4
Виконайте пошук програмного забезпечення для вашої моделі мобільного пристрою, скачайте і встановіть його на ваш комп'ютер і на телефон, якщо це потрібно. В даному випадку перед тим, як копіювати інсталятор в мобільний пристрій, перевірте його на віруси і наявність шкідливого коду.
5
Запустіть встановлене програмне забезпечення і створіть між пристроями. Якщо передача даних буде здійснюватися по бездротовому каналу Bluetooth, переконайтеся, що мобільний пристрій знаходиться на досить близькій відстані до адаптера персонального комп'ютера для забезпечення безперебійної передачі даних веб-камери.
Корисна порада
Не псуйте матрицю фотоапарата використанням її як веб-камери.
Багато користувачів інтернету мріють про веб-камері, яка дає масу перспектив для живого мережевого спілкування через Skype і інші відео-месенджери, але далеко не всі знають, що в веб-камеру можна перетворити звичайний цифровий фотоапарат.
Вам знадобиться
  • -цифровий фотоапарат; -комп'ютер; -Кабелі та перехідники; -Спеціальний програмне забезпечення
Інструкція
1
Щоб встановити свій фотоапарат як веб-камеру на комп'ютер, для початку з'ясуйте, чи має він режим веб-камери за умовчанням чи ні. Якщо фотоапарат підтримує режим веб-камери, то його установка не викличе у вас труднощів - досить приєднати фотоапарат до комп'ютера через порт USB.
2
Якщо ж камера не підтримує функцію веб-камери, але може транслювати відеозображення, ви можете спробувати підключити її до комп'ютера і використовувати для спілкування.
3
Перевірте якість відеосигналу, який передається з камери, підключивши її до телевізора спеціальним кабелем, що додається в комплекті до фотоапарата.
4
Якщо при підключенні до телевізора відеосигнал працює коректно, можете купувати додатковий пристрій для захоплення відео (Capture Video) або використовувати вже наявне, якщо ваша відеокарта або ТВ-тюнер підтримує дану функцію і має вхід типу «тюльпан».
5
Також вам буде потрібно встановити програму для захоплення відео, а також встановити для неї відеодрайвер, що додається до пристрою.
6
Щоб сигнал передавався не тільки на жорсткий диск, але і в Інтернет через Skype, встановіть безкоштовну утиліту SplitCam, яка перенаправляє відеосигнал в мережу.
7
Після установки програми переконайтеся, що ваш пристрій відеозахоплення підключено до комп'ютера. У жовтий композитний вхід пристрою увіткніть кабель, з'єднаний з входом цифрового фотоапарата.
8
По можливості підключіть фотоапарат до мережі джерелом зовнішнього живлення, щоб заощадити батарейки, а також відключіть таймер автоматичного відключення фотоапарата при простої.
9
Відкрийте програму, що додається до пристрою відеозахоплення, і переконайтеся, що зображення справно надходить в комп'ютер. Після цього включіть SplitCam і в меню File відкрийте розділ Video Source, в якому потрібно вказати, який пристрій відеозахоплення ви використовуєте.
10
Щоб збільшити вікно відображається відео-картинки, зайдіть в настройки, в пункті Advertisements, виберіть Exchange ad and video windows і натисніть ОК.
11
Запустіть Skype, відкрийте настройки відео в параметрах і в списку пропонованих веб-камер виберіть SplitCam capture. Також, якщо з використанням цієї програми виникають проблеми, ви можете скористатися іншими програмами для перенаправлення захопленого відеосигналу, наприклад Active WebCam.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/8ZpwP3vJ3hA
Зверніть увагу
Якщо фотоапарат підтримує функцію вебкамери, його підключення здійснюється набагато простіше
Корисна порада
Для перенапрвленія відеосигналу використовуйте програми SplitCam і Active WebCam