Як визначити мережу.

Іноді в роботі стільникового мережі відбуваються збої, також таке періодично трапляється з телефонами. За умови знаходження абонента в зоні її дії є кілька способів знаходження мережі. Також бажано спочатку переконатися в тому, що антена телефону знаходиться в робочому стані.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Якщо у вашому телефоні не визначена мережа , встановіть насамперед причину виникнення даних обставин. Таке відбувається при вашому знаходженні поза покриттям оператором вашої сім-карти, при боргом її невикористанні або при збоях в роботі оператора або телефону. Якщо ви не користувалися вашої сім-картою довгий період часу (для «Мегафона» - 3 місяці, для «Білайн» і «МТС» - 6 місяців), цілком можливо, що номер був списаний з вашого імені в системі і відновити його буде проблематично або зовсім неможливо, якщо він вже буде зайнятий іншим абонентом.
2
Якщо мережа у вашому телефоні не визначається через збої, виконайте перезавантаження телефону, а найкраще вимкніть його і перевірте, чи правильно сім-карта встановлена у відповідному відсіку вашого телефону. Після включення почнеться автоматичне сканування та визначення діючої мережі.
3
Якщо вона як і раніше не визначена, виконайте її пошук вручну. Для цього зайдіть в меню вашого телефону і перейдіть до параметрів пошуку, вказавши ручний метод. Після певного часу сканування доступних у вашому місці розташування мереж телефон видасть вам список операторів. Виберіть серед них того, сім-карта якого знаходиться у вашому телефоні.
4
У разі коли мережа не визначається вищевказаним способом, зв'яжіться з оператором для з'ясування причин даної проблеми. Номер технічної підтримки провайдера мобільного зв'язку ви можете дізнатися на його офіційному сайті. Також ви можете звернутися в офіси обслуговування компанії для з'ясування та усунення причин проблем з визначенням мережі. Також це можливо зробити на точках продажів мобільних телефонів, які підтримують роботу з сім-картами обслуговуючого вас оператора стільникового мережі.
Корисна порада
Перевіряйте працездатність антени сім-картами інших операторів.