Як відремонтувати плеєр.

На портативні mp3- плеєри , як і на іншу складну техніку, встановлено гарантійний термін. Якщо перебігу даного періоду часу будуть виявлені несправності в роботі, ви вправі вимагати у продавця або виробника здійснення заміни апарату, повернення грошей або його ремонту.
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують факт купівлі пристрою.
Інструкція
1
При виникненні поломки портативного плеєра, на який все ще поширюється гарантійний договір, переконайтеся в тому, що несправність була викликана вашим некоректним поводженням з пристроєм. Наявність зовнішніх дефектів також може вказати на те, що плеєр піддавався зовнішньому механічному впливу, що може також бути причиною поломки.
2
Зверніть увагу, що якщо на пристрої є зовнішні ознаки того, що корпус плеєра був розкритий вами до закінчення гарантійного терміну, продавець або виробник має право відмовити вам у проведенні гарантійного ремонту.
3
Уважно ознайомтеся з керівництвом користувача і дізнайтеся, за яких обставин ви можете звернутися за проведенням ремонту до постачальника чи продавцю. Якщо ваш випадок підходить під перераховані, знайдіть всю наявну у вас комплектацію даного пристрою. В обов'язковому порядку надайте продавцеві документи, що підтверджують факт купівлі у нього вашого портативного пристрою (касовий чек, товарний чек). У разі втрати одного з них ви також можете звернутися за обміном товару, поверненням грошей або ремонтом.
4
Зверніть увагу, що перед ремонтом можливо попередньо проведення експертизи для встановлення точних причин виникнення несправності. Ви можете справити її самостійно, надалі надавши продавцеві документи для оплати її проведення, але тільки в тому випадку, якщо не була встановлена ваша вина в поломці плеєра.
5
Якщо гарантійний термін на плеєр вже закінчився, зверніться в спеціальний сервісний центр по ремонту портативних плеєрів. Зверніть увагу, що ви також можете звернутися до продавця, щоб вони провели ремонт через їх ремонтні сервіси на платній основі. Таке можливо не у всіх випадках.
6
Якщо ви хочете провести ремонт самостійно, в обов'язковому порядку ознайомтеся із загальною інформацією по ремонту плеєра вашої моделі в інтернеті на тематичних сайтах і форумах, прочитайте про особливості пристрою, упевніться в наявності у вас необхідних навичок для усунення несправності. Зверніть увагу, що найчастіше поломка усувається заміною програмного забезпечення або скиданням налаштувань на заводські параметри.
Корисна порада
Уважно вивчіть умови договору. Можливо, продавцем і виробником вказані різні гарантійний терміни.