Як дізнатися Який чіп.

Кожне пристрій, що підключається до вашого персонального комп'ютера, має чіпсет . Знати, який саме використовується в тому чи іншому пристрої, найчастіше необхідно для заміни обладнання, а також для з'ясування основних моментів його роботи.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися, який чіпсет встановлений у вашій відеокарті, скористайтеся пошуком специфікації вашої моделі пристрою в інтернеті. Найкраще подібну інформацію дізнаватися на офіційних сайтах виробника. Дізнатися вашу модель відеоадаптера ви можете через «Диспетчер пристроїв», який знаходиться на вкладці «Обладнання» у властивостях елементу меню «Мій комп'ютер».
2
Також уважно ознайомтеся з документацією пристрою. Якщо ви хочете замінити вашу відеокарту, переконайтеся в можливості вчинення даної дії, оскільки в деяких випадках адаптер може бути вбудований в материнську плату, яка не передбачає установки додаткових пристроїв. Це характерно в основному для портативних комп'ютерів.
3
Для того щоб дізнатися чіпсет вашої материнської плати, дійте аналогічно: дізнайтеся найменування моделі і прочитайте опис на сайті виробника або в документації пристрою знайдіть цікаву для вас інформацію. Також зверніть увагу на спеціально програмне забезпечення, яке відображає інформацію про ваш комп'ютер і системі, наприклад, на програму Everest.
4
Просто скачайте її з офіційного сайту розробника, встановіть, запустіть і дочекайтеся, поки система зробить збір даних про ваш комп'ютер. Потім виберіть потрібне меню - програмне забезпечення або залізо, а потім перегляньте поелементно дані щодо чіпсет а кожного пристрою (тут може бути доступна і інша інформація).
5
Для того щоб дізнатися чіпсет модулів оперативної пам'яті, перегляньте інформацію на планці. Для цього вимкніть комп'ютер, відключіть його від джерела живлення і відкрийте кришку системного блоку. Знайдіть оперативну пам'ять, отстегните її кріплення і уважно прочитайте інформацію на платі.
Корисна порада
Чи не викидайте документацію комп'ютера.