Як перевірити заряд в акумуляторі. Як дізнатися заряд mp3 плеєра.

Акумулятори використовуються практично у всіх сучасних портативних пристроях - фотоапарати, телефони, плеєри, ноутбуки і так далі. Для кожного з них передбачена власна система оповіщення користувача про рівень їх заряду .
Вам знадобиться
  • - мережевий зарядний пристрій.
Інструкція
1
Для того щоб перевірити рівень заряду акумулятора вашого ноутбука, увімкніть його в режимі роботи від батареї, відключивши від блоку живлення. У правому нижньому кутку в області повідомлення операційної системи знайдіть піктограму, що відображає рівень заряду . У більшості випадків вона буває поділена на 3-5 частин. Щоб дізнатися ємність залишився заряду у відсотках, клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші і перегляньте дані в який з'явився новому вікні.
2
Для того щоб дізнатися рівень заряду , що залишився в акумуляторі стільникового телефону, фотоапарата, GPS-навігатора або портативного mp3-плеєра, подивіться на відповідну піктограму у правому верхньому куті екрану. Зазвичай це приблизний показник заряду акумулятора, що не показує процентного співвідношення. Найкраще вибирайте при покупці ті пристрої, в яких дана піктограма поділена на більше число відсіків.
3
Щоб дізнатися рівень заряду портативного пристрою, в якому не передбачено наявність жк-екрану, зверніть увагу на спеціально встановлені світлодіоди, які світяться різним кольором, інформуючи користувача про приблизно залишився часу роботи. Зазвичай зелений (рідше - синій) колір позначає, що батарея заряджена повністю. Жовтий або помаранчевий колір говорить про те, що рівень заряду середній, а червоний колір діода повідомляє користувачеві про те, що заряд акумулятора закінчується. Така система зазвичай передбачена в різних Bluetooth-гарнітури, портативних плеєрах, стаціонарних телефонах, старих фотоапаратах і так далі. Також подібна система застосовується до мережевих зарядних пристроїв.
4
Якщо у вас є автомобіль, придбайте зарядні пристрої для вашого телефону, навігатора та іншого обладнання, що працюють від акумулятора машини. Особливо це зручно в тому випадку, якщо вам доводиться довгий час перебувати поза домом.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що акумулятори потрібно періодично міняти.
Корисна порада
Слідкуйте за рівнем акумуляторів в пристрої, якщо надовго виходите з дому.