Як збільшити сигнал 3G модема. Як підсилити сигнал 3g модему.

Рівень сигналу 3G модема залежить від різних факторів - вашого розташування щодо найближчої вишки, наявності в приміщенні додаткових бездротових пристроїв, ізольованості приміщення і так далі. Для того щоб поліпшити сигнал, вам необхідно точно встановити причину поганої якості зв'язку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - модем;
  • - телефон з функцією 3G.
Інструкція
1
Для того щоб збільшити сигнал 3G модема, встановіть його таким чином, щоб йому не заважали сторонні предмети. Якщо у вас домашній стаціонарний комп'ютер, користуйтеся USB-портами на передній або бічній його стінці, якщо такі передбачені моделлю корпусу, або просто користуйтеся спеціальним подовжувачем для пристроїв USB.
2
Зверніть особливу увагу стану даного кабелю, оскільки в разі якщо він виявиться пошкодженим або зробленим з неякісних матеріалів, цілком можливо, що він також стане причиною погіршення рівня сигналу .
3
Переконайтеся в тому, що надходженню сигналу на модем не заважають додаткові бездротові пристрої, підключені до вашого комп'ютера. Якщо ви користуєтеся бездротовою мишею, клавіатурою, монітором, у вас активно з'єднання через Bluetooth і так далі, прослідкуйте, щоб адаптери та модем не перебували в сусідніх USB-порти, оскільки вони можуть заважати прийняттю сигналу . Особливо це стосується користувачів ноутбуків і нетбуків; в портативних комп'ютерах менше можливості розташувати ці пристрої по різні сторони, у зв'язку з тим, що кількість портів менше. Тут також найкраще буде скористатися спеціальним подовжувачем.
4
Якщо ви знаходитесь поза домом і вас не влаштовує якість прийнятого вашим 3G-модемом сигналу , змініть ваше місце розташування на те, яке ближче до станції оператора. Також зверніть увагу, що якість зв'язку набагато гірше в підвальних приміщеннях. Якщо є можливість підключити інтернет по Wi-Fi, знайдіть місце з точкою доступу, у разі коли ваш модем погано приймає сигнал.
5
Переконайтеся в тому, що низька швидкість передачі даних залежить в даному випадку від якості зв'язку. Для цього перевірте ваш модем на іншому пристрої або просто перевірте швидкість підключення інтернету даного оператора на вашому телефоні, якщо у вас є можливість підключити його за технологією передачі даних 3G.
Корисна порада
Дізнайтеся місце розташування вишок вашого оператора у вашому місті.