Як налаштувати телевізор Panasonic.

Перед тим як насолоджуватися переглядом улюблених телепередач на новому телевізорі Panasonic, необхідно провести його попередню настройку. Якщо виконати все правильно, то ви отримаєте відмінне зображення і приємне звучання для перегляду будь-якого відео. Запропоновані настройки підходять для більшості останніх моделей телевізорів Panasonic.
Інструкція
1
Візьміть пульт управління телевізором і натисніть кнопку Menu. З'явиться список з декількох параметрів налаштувань. Виберіть пункт Setup допомогою клавіш «вгору» і «вниз» на пульті, після чого натисніть кнопку «Ок». В цьому розділі необхідно активувати функцію Advance (isfccc). Для цього за допомогою курсорною клавіші «направо» перейдіть до положення ON. Після цього натисніть кнопку Return і перейдіть до головного меню.
2
Виберіть настройки зображення Pictures і натисніть кнопку «Ок». В даному меню необхідно за допомогою клавіш «вліво» і «вправо» змінити становище ряду налаштувань. Перейдіть до режиму Viewing mode і виберіть положення Professional 1. Встановіть параметр Contrast рівним 48, а для параметра Color виберіть значення 33. При допомогою курсору «вниз» перейдіть до другого вікна налаштувань зображення. Виберіть пункт Advanced Settings і натисніть кнопку «Ок».
3
Перейдіть в налаштування White Balance. В цьому меню налаштовується баланс білого кольору. Встановіть клавішами «вправо» і «вліво» для шкали R-gain значення 10, для G-gain - 8, для R-Cutoff - 2, для B-Сutoff - 1. Після цього натисніть на кнопку Return. Далі необхідно налаштувати кольоровість зображення, перейшовши в меню Color Management.
4
Встановіть R-Hue рівним 3, G-Hue - 4, R-Saturation - 3, G-Saturation - 11, B-Saturation - 8. Знову поверніться в основне меню налаштувань зображення і перейдіть до пункту Gamma, в якому встановіть положення, рівне 2,4. Після цього вийдіть в основне меню.
5
Перейдіть в налаштування Sound. Тут необхідно встановити гучність, режим звуку, низькі і високі частоти, баланс та інше. При цьому необхідно налаштовувати параметри дослідним шляхом, так як показники можуть відрізнятися в залежності від акустичного стану кімнати. Якщо ви використовуєте додаткові підсилювачі і колонки для телевізійного звуку, то їх необхідно також налаштувати в цьому пункті.