Як встановити карти igo 8. Як встановити додаток igo.

Навігаційна програма Igo версії 8 може поборотися за звання кращої програми для 3D-навігації, так як основне нововведення даної програми - наявність тривимірного зображення місцевості, будівель і різних об'єктів.
Інструкція
1
Карти для Igo складаються з безлічі елементів, і щоб на карті було видно всі необхідні об'єкти, їх також потрібно завантажувати в папки програми. Завантажте карти навігації та супутніх об'єктів, орієнтуючись на точну версію програми Igo, яка встановлена на вашому навігаторі або КПК. Карти для інших версій відображатися не будуть, і програма перестане запускатися.
2
Скопіюйте завантажені файли в папки програми Igo. Карти слід розміщувати в папку content, підпапка map; об'єкти poi - в однойменну папку poi. Для 3D-об'єктів пам'яток і 3D-покриттів потрібно створити папку building, якщо вона не була створена раніше.
3
Файли розширення dem з інформацією про ландшафт карти потрібно розміщувати в папку dem, файли із зазначенням місця розташування камер - в папку speedcam. Можливо, ви захочете додати мови або додаткові голоси для програми - помістіть їх в папки lang і voice відповідно. Переміщення по папках відбувається одним натисканням. Також існує вбудований пошук файлів.
4
Завантажте програму і перевірте наявність доданих елементів. Якщо елементи карти (такі як камери або будівлі) не видно, зайдіть в налаштування програми і відзначте потрібні елементи для відображення. Інтерфейс програмного забезпечення ви можете вибирати самостійно.
5
Якщо при завантаженні карти програма зависає, можливо, ви скачали карти не для тієї версії Igo. Трапляється, що програма зависає через одного файлу - виявити «битий» файл можна тільки методом перебору. У такому випадку вам потрібно в інтернеті пошукати інші версії карт. Як правило, в мережі існують спеціальні портали, які присвячені даній тематиці, тому можете на таких сайтах поставити запитання фахівцям, і вам нададуть посилання на потрібні карти.