Як полагодити джойстик psp.

Управління ігровою приставкою PSP відбувається за допомогою вбудованого джойстика . Він дозволяє вам повністю зануриться в ігровий світ і насолодитися можливостями сучасних девайсів. Однак дане щастя може швидко закінчиться в разі поломки. Провести ремонт можна самостійно або за допомогою сервісної служби.
Інструкція
1
сервісну службу, якщо ваша ігрова консоль PSP перебувати на гарантії. Досвідчені майстри швидко полагодять пошкодження джойстика , і ви зможете продовжувати насолоджуватися ігровим світом. Однак за відсутності гарантійного листа або якщо поломка не входить в гарантійний випадок, ремонт деколи може коштувати майже стільки, скільки і новий девайс. У зв'язку з цим необхідно навчитися, самостійно лагодити джойстик.
2
Придбайте запасні деталі для джойстика PSP. Їх можна знайти в спеціалізованих магазинах або на радіо ринку. Таким чином, ви зможете швидко замінити зламану кнопку або загубилася пружинку. Також обов'язково мати під рукою тонку викрутку, яка знадобитися на випадок розтину корпусу пристрою.
3
Використовуйте епоксидну смолу для самостійної лагодження джойстика PSP. З даної маси можна зробити зламану кнопку або замінити частину пробитого корпусу пристрою. При цьому необхідно бути обережним, щоб випадково не скріпити намертво деякі деталі.
4
Замініть послаблень пружину, якщо кнопки джойстика почали западати. Для цього необхідно розкрутити корпус пристрою. Візьміть фотоапарат і сфотографуйте конструкцію, щоб не забути, де кріпитися яка деталь. Дістаньте зламану пружину з тримача і замініть її на нову.
5
Купуйте новий корпус для джойстика PSP, якщо відбулося його тотальне пошкодження, і немає можливості зібрати деталі в одне ціле. Підходящий корпус можна придбати в спеціальному магазині з продажу ігрових приставок в комплекті з новими болтиками.
6
Здійсніть налагодження роботи джойстика PSP за допомогою спеціальних перевірочних програм, які встановлені в консолі. За допомогою плагінів виставте чутливість відремонтованих кнопок. У деяких випадках необхідно буде заново вводити функціональне призначення для кожної клавіші.
Сучасна апаратура сьогодні часто оснащується джойстиками. Ці прості деталі відповідають за рух і управління. Ними оснащують ігрові приставки, телефони, пульти управління радиоуправляемой техніки. Дані вузли одні з найбільш чутливих і самих часто ламаються деталей.

Особливо сумно те, що джойстик виходить з ладу набагато раніше, ніж виходить термін середнього життя девайса в цілому. Тому власникам таких пристроїв потрібно навчитися, самостійно змінювати джойстики. Для цього є кілька універсальних порад.

  1. Для початку запасіться запасними джойстиками. Це дуже важливо, тому як виправити старий можна, але це буде лише тимчасова відстрочка. Як правило, дана деталь просто має певний час служби та інтенсивність використання. Якщо цей ліміт вичерпано, вам навряд чи вдасться щось виправити. Запасні деталі повинні бути оригінальними, інакше полагодити джойстик буде складно.
  2. Запасіться викрутками дрібного діаметру, так як для заміни джойстика потрібно буде, як мінімум зняти верхню частину корпусу пульта управління або гри. На додаток, можете купити набір з таких же болтиков, так як вони не рідко губляться.
  3. Механічна заміна джойстика не так складна, як його подальше налагодження. Тим не менше, коли кришка буде знята, і ви побачите місця кріплення і пружини, краще зробити фото цього місця. Потім ви зможете ним керуватися, коли будете міняти деталь.
  4. Як правило, джойстики мають стартову точку відліку руху. Встановивши її правильно, ви отримаєте надію на коректну роботу.
  5. У роботі з чутливою апаратурою, вертольотами на радіо управлінні, і приставками psp, налагодження відбувається за допомогою програм.
  6. Модулі допоможуть виставити чутливість джойстика. Однією з таких програм може стати JoySens. Вона проста в управлінні і легко виправить всі недоліки.

Якщо ви встановили джойстик, а він не працює, то потрібна налагодження за допомогою програми. Найчастіше це говорить про те, що старий плагін заважає правильній роботі. Установка нового повинна усунути проблему.Еслі ви вперше намагаєтеся полагодити джойстик, краще попросити взяти участь когось знаючого. Але головне діяти повільно і впевнено, а не поспішати стрімголов.